Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
OFS Vsetín

07.04.2021

Představujeme kandidáta do výkonného výboru OFS Vsetín - Pavel Zeť (FK Prostřední Bečva)

Informační portál www.valasskyfotbal.com představuje Pavla Zeťě, kandidáta FK Prostřední Bečva do výkonného výboru OFS Vsetín.

Stručná vizitka
Narozen v roce 1994 v Čeladné. Absolvent tříletého bakalářského studia na UCFB Wembley (University Campus of Football Business) v Londýně, obor Mezinárodní fotbalový obchod. Aktuálně student Vysoké školy ekonomické v Praze, obor Mezinárodní obchod. 

 

Fotbalové zkušenosti
V roce 2016 absolvoval cca. 3 měsíční stáž ve Slovanu Liberec, kde sbíral první zkušenosti ze zákulisí fotbalového světa a dokonce se s týmem účastnil i výjezdů do zahraničí v rámci úspěšné kvalifikace do Evropské ligy. Vždy byl fotbalovým fanouškem, v mládí se však věnoval hlavně kickboxu a lyžování, téměř na profesionální úrovni. Sportovní prostředí je mu tedy velmi blízké a neustále narůstající zápal pro fotbal vyústil v rozhodnutí studia v Anglii.

 

Vize práce ve výkonném výboru OFS Vsetín
V současné době je i hráčem FK Prostřední Bečva v 1. B třídě, odkud chce zároveň pomoci fotbalu na lokální úrovni.  Chtěl by poznat problematiku malých klubů po stránce ekonomické a pokusit se přinést do jejich hospodaření více otevřenosti a finančních prostředků z dotací a grantů na jejich všestranný rozvoj. Chtěl by vytvořit systém výchovy fotbalové mládeže v jednotlivých klubech přes místní základní školy a jejich zájmovou činnost.