Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
OFS Vsetín

06.04.2021

Představujeme kandidáta do výkonného výboru OFS Vsetín - Jakub Strkáč (FC Rožnov)

Informační portál www.valasskyfotbal.com představuje kandidáta FC Rožnov Jakuba Strkáče do výkonného výboru OFS Vsetín.

Stručná vizitka
Narozen v roce 1988 v Karviné, ženatý 2 děti. V současné době aktivní hráč a vedoucí B mužstva FC Rožnov pod Radhoštěm ve III. třídě a také funkcionář v roli předsedy kontrolní komise FC Rožnov pod Radhoštěm. Podnikatel zabývající se financemi, finanční gramotností a osobnostním rozvojem.

 

Fotbalové zkušenosti
S fotbalem začínal v devíti letech v Rožnově pod Radhoštěm, kde prošel celou mládež až do mužského A týmu. Postupem času hostoval ve Stříteži nad Bečvou a také na Horní Bečvě. Fotbalový nadšenec, který rád navštěvuje fotbalová utkání všech úrovní, ve všech koutech světa. 

 

Vize práce ve výkonném výboru OFS Vsetín
Okresnímu fotbalovému svazu by rád pomohl svými fotbalovými i profesními zkušenostmi, aby obnovil důvěru širší veřejnosti ve fotbal. Podílel by se na podpoře mládežnické i dospělé kopané v klubech, aby jejich počet v rámci OFS Vsetín neklesal. Podporoval by činnosti, které by vedly k získání většího počtu rozhodčích soutěží OFS Vsetín, jejich následné vzdělávání a zkvalitnění jejich práce. Podílel by se na získávání finančních zdrojů pro rozvoj okresního fotbalu.