03.08.2015
OFS Vsetín - úřední zpráva 3. 8. 2015
Obsazení rozhodčích OP muži 1. kolo Huslenky – Nový Hrozenkov NE 09.08 16:30 Kopecký Střítež A – Halenkov A SO 08.08 16:30 Kocanda Lužná – Valašská Bystřice NE 09.08 16:30 Teter Choryně A – Poličná SO 08.08 16:30 Holub Lhotka n.B. – Janová NE 09.08 16:30 Beneš Vel.Karl.+Karol. B – Horní Bečva A NE 09.08 16:30 Nuc Josef
Obsazení rozhodčích
OP muži 1. kolo
Huslenky – Nový Hrozenkov NE 09.08 16:30 Kopecký
Střítež A – Halenkov A SO 08.08 16:30 Kocanda
Lužná – Valašská Bystřice NE 09.08 16:30 Teter
Choryně A – Poličná SO 08.08 16:30 Holub
Lhotka n.B. – Janová NE 09.08 16:30 Beneš
Vel.Karl.+Karol. B – Horní Bečva A NE 09.08 16:30 Nuc Josef
III.třída muži 1. kolo
Hutisko B – Krhová A SO 08.08 16:30 Holáň
Jarcová – Střelná NE 09.08 16:30 Kocanda
Zubří B – Kelč B SO 08.08 16:30 Žmiják
Růžďka – Ústí NE 09.08 16:30 Hyžák
Branky – Valašská Senice NE 09.08 16:30 Dospěl
Kladeruby – Loučka NE 09.08 15:00 Žmiják
Leskovec – Hošťálková NE 09.08 16:30 Václavík
IV.třída muži 1. kolo
Horní Bečva B – Mikulůvka SO 08.08 16:30 Kovářová
Liptál – Halenkov B SO 08.08 16:30 Nohavica
Police – Choryně B NE 09.08 16:30 Špička
Lačnov – Študlov NE 09.08 16:30 Seidl
Ratiboř B – Střítež B SO 08.08 16:30 Gargulák
Krhová B – Zděchov NE 09.08 15:00 Tymrák
SCHVÁLENÉ ZMĚNY TERMÍNŮ
soutěž | čís.utk. | domácí | hosté | starý termín | nový termín | důvod | |
OP muži | A1A0104 | Semetín | - | Bynina | SO 08.08 16:00 | odloženo | dohoda oddílů |
OP muži | A1A0205 | Val.Bystřice | - | Semetín | SO 15.08 16:30 | NE 16.08 16:30 | dohoda oddílů |
OP muži | A1A0805 | Střítež | - | VKK B | SO 26.09 15:30 | NE 27.09 15:30 | dohoda oddílů |
III.tř.M | A2A0104 | Růžďka | - | Ústí | SO 08.08 16:30 | NE 09.08 16:30 | dohoda oddílů |
III.tř.M | A2A0107 | Leskovec | - | Hošťálková | SO 08.08 16:30 | NE 09.08 16:30 | změna pořadatelství |
III.tř.M | A2A0201 | Leskovec | - | Krhová | NE 16.08 16:30 | NE 16.08 13:00 | dohoda oddílů |
III.tř.M | A2A0203 | Val.Senice | - | Kladeruby | NE 16.08 16:30 | SO 15.08 16:30 | hlášenka |
IV.tř M | A3A0102 | Liptál | - | Halenkov B | NE 09.08 16:30 | SO 08.08 16:30 | dohoda oddílů |
IV.tř M | A3A0104 | Vsetín B | - | Velká Lhota | SO 08.08 17:30 | odloženo | dohoda oddílů |
FC Semetín – OP muži vše NE 10:15
Mgr. Martin Němec a Pavel Březík