Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
OFS Vsetín

08.01.2020

Nejen pro rozhodčí! Vyzkoušejte si znalost pravidel fotbalu

Chcete si vyzkoušet svoje znalosti pravidel? Pak máte na webu www.fotbal.cz jedinečnou možnost!

Fotbalová asociace České republiky (FAČR) spouští v rámci projektu E-vzdělávání platformu, na níž si i zájemci z řad široké veřejnosti mohou ověřit, jak dobře ovládají fotbalová pravidla.

 

Pro neregistrované uživatele jsou na odkazu níže připraveny sady testů čítající 20 otázek, po jejichž zodpovězení dojde k okamžitému vyhodnocení.

 

Fotbaloví fanoušci tak dostanou okamžitou zpětnou vazbu o vlastní znalosti pravidel. Testy se generují automaticky a otázky se tak v každém z nich liší tak, aby při načítání šablon nedocházelo k opakování otázek. 

 

Pro registrované uživatele, kteří do vlastní sekce vstoupí přihlášením přes Informační systém FAČR, nabízí E-vzdělávání nejen testy v připravených šablonách (20/30/40 otázek), ale také možnost výuky s okamžitou zpětnou vazbou.

 

Na rozdíl od neregistrovaných uživatelů, v této sekci jsou při generování nového tématu použity vždy chybně zodpovězené otázky a další ještě nepoužité. Tato sekce je určena registrovaným uživatelům s vlastním ID, zejména rozhodčím a delegátům FAČR. 

 

Správnost otázek a odpovědí je garantována Pravidlovou komisí FAČR.

 

V blízké budoucnosti plánujeme rozvoj webové platformy E-vzdělávání např. o interaktivní výuku Pravidel fotbalu a další odborná témata.

 

Vyzkoušejte si testy z fotbalových pravidel zde: 

 

https://vzdelavani.fotbal.cz/static/welcome