OFS Vsetín
03.09.2021
Aktuální obsazení rozhodčích OFS Vsetín a ÚZ 2. září
OFS Vsetín přináší úřední zprávu ze dne 2. září a aktuální obsazení rozhodčích.
PÁ | 03.09.2021 17:00 | Huslenky | - | sd NH/VKK B | Huslenky | Orság | Kovář | Pavlica |
PÁ | 03.09.2021 17:00 | sd Kateřinice/Hošťálková | - | Branky | Kateřinice | x | ||
PÁ | 03.09.2021 18:00 | Rožnov B | - | Ratiboř B | Rožnov | Křenek | Rýdel | Žmiják |
datum | domácí | hosté | hřiště | HR | AR1 | AR2 | ||
SO | 04.09.2021 10:00 | sd Vidče/Val.Bystřice | - | Lidečko | Valašská Bystřice | Křenek | ||
SO | 04.09.2021 10:00 | sd Kateřinice/Hošťálková | - | Juřinka | Kateřinice | Di Maio | ||
SO | 04.09.2021 10:00 | Francova Lhota | - | Hovězí | Francova Lhota | x | ||
SO | 04.09.2021 10:00 | sd Zašová/Hrachovec | - | Podlesí | Zašová | x | ||
SO | 04.09.2021 10:00 | Vidče | - | Vigantice | Vidče | Špička | ||
SO | 04.09.2021 13:00 | Halenkov | - | sd Ústí/Val.Polanka | Halenkov | Žmiják | ||
SO | 04.09.2021 13:00 | Juřinka | - | Hutisko | Juřinka | Nevrla | odloženo na 5.9. | |
SO | 04.09.2021 14:30 | Rajnochovice | - | Kelč | Rajnochovice | x | ||
SO | 04.09.2021 16:00 | Ústí | - | Zubří | Ústí | Holub | Di Maio | |
SO | 04.09.2021 16:00 | Hutisko | - | Horní Bečva | Hutisko | Křenek | ||
SO | 04.09.2021 16:00 | sd Janová/Leskovec B | - | sd Študlov/Lidečko B | Janová | Žmiják | ||
SO | 04.09.2021 16:00 | Růžďka | - | Mikulůvka | Růžďka | Nevrla | ||
datum | domácí | hosté | hřiště | HR | AR1 | AR2 | ||
NE | 05.09.2021 10:00 | sd Kelč B/Police. | - | Jarcová | Police | Nevrla | odloženo na 28.10. | |
NE | 05.09.2021 10:00 | sd Hošťálková/Jablůnka | - | Horní Bečva | Jablůnka | Ščotka | ||
NE | 05.09.2021 10:00 | Valašská Bystřice | - | Rožnov B. | Valašská Bystřice | Křenek | ||
NE | 05.09.2021 10:00 | Horní Bečva | - | sd Krhová/Juřinka | Horní Bečva | Nevrla | ||
NE | 05.09.2021 10:15 | Val.Polanka B | - | Huslenky B | Lužná | Kovář | Žmiják | Filák |
SO | 04.09.2021 13:00 | Juřinka | - | Hutisko | Juřinka | Žmiják | ||
NE | 05.09.2021 13:00 | sd Ratiboř/Kateřinice | - | sd H.Lideč/V.Příkazy | Ratiboř | Holub | ||
NE | 05.09.2021 13:30 | sd Kelč/Rajnochovice | - | sd Val.Bystřice/Vidče | Loučka | Nevrla | ||
NE | 05.09.2021 16:00 | Valašská Bystřice | - | Leskovec | Valašská Bystřice | Sajdok (OVA) | Němec J.(OVA) | |
NE | 05.09.2021 16:00 | Zašová | - | sd Hošťálková/Kateřinice B | Zašová | Leško (OVA) | Huser (OVA) | |
NE | 05.09.2021 16:00 | Lhota u Vs, | - | sd Střítež/Hrachovec B | Lhota u Vs, | Holub | Kovář | |
NE | 05.09.2021 16:00 | Bynina | - | Branky | Bynina | Křenek | ||
NE | 05.09.2021 16:00 | Lhotka n.B. | - | Police | Lhotka n.B. | Orság | Valchář | |
NE | 05.09.2021 16:00 | Loučka | - | Krhová B | Loučka | Nevrla | ||
NE | 05.09.2021 16:00 | Střelná | - | Liptál | Střelná | Filák | ||
NE | 05.09.2021 16:00 | Velká Lhota | - | Jarcová | Velká Lhota | Žmiják | ||
datum | domácí | hosté | hřiště | HR | AR1 | AR2 | ||
PO | 06.09.2021 17:00 | sd Vigantice/Hutisko | - | sd Podlesí/Hrachovec | Hutisko | x | ||
PO | 06.09.2021 17:00 | Valašská Polanka | - | sd Ústí/Leskovec | Valašská Polanka | x | ||
PO | 06.09.2021 17:00 | Vsetín U11 | - | Liptál | hř.Tyršová | x | ||
datum | domácí | hosté | hřiště | HR | AR1 | AR2 | ||
31.08.2021 17:00 | Francova Lhota | - | Hovězí | Francova Lhota | x | |||
02.09.2021 17:00 | Bratřejov | - | Francova Lhota | Bratřejov | x | |||
03.09.2021 16:30 | sd Jarcová/Jablůnka U11 | - | Liptál | Jarcová | x | |||
03.09.2021 17:00 | Lačnov | - | Halenkov | Lačnov | x | |||
04.09.2021 10:00 | Ústí | - | Valašská Polanka | Ústí | x | |||
04.09.2021 10:00 | Kelč | - | sd Jarcová/Jablůnka U10 | Kelč | x | |||
04.09.2021 10:00 | Valašské Meziříčí U10 | - | Prostřední Bečva | Val.Meziříčí | x | |||
04.09.2021 13:30 | Rajnochovice | - | sd Hošťálková/Kateřinice | Rajnochovice | x | |||
05.09.2021 00:00 | Zubří | - | Rožnov. | Zubří | x | |||
05.09.2021 11:30 | Hrachovec černí | - | Hutisko. | Hrachovec | x | |||
05.09.2021 13:00 | Dolní Bečva | - | Hrachovec modří | Dolní Bečva | x | |||
06.09.2021 17:00 | sd Val.Příkazy/H.Lideč | - | Huslenky | Val.Příkazy | x | |||
06.09.2021 17:00 | Halenkov | - | sd NH/VKK | Halenkov | x | |||
06.09.2021 17:00 | Hovězí | - | Lačnov | Hovězí | x | |||
06.09.2021 17:00 | Vsetín U10 | - | Podlesí | UT Pod Pecníkem | x |