Nezařazené

26.07.2015

Lhota u Vsetína vyzve v poháru Vigantice

Ve druhém utkání Valachů v rámci předkola Poháru hejtmana Zlínského kraje rozhodla Lhota u Vsetína o svém postupu do 1. kola ve druhém poločase  a vyzve doma Vigantice.

Předkolo Poháru hejtmana Zlínského kraje

Lidečko - Lhota u Vsetína 1:3 (1:1)

Branky: Novák - Zgarba, Vráblík, Michálek.

Lhota u Vsetína ovládla zápas v Lidečku ve druhém poločase. V tom prvním se prosadila čerstvá posila domácích z Brumova Patrik Novák, na druhé straně ukázal precizní kopací techniku z přímého kopu Daniel Zgarba.

Po přestávce se prosadil střelou na vzdálenější tyč Vráblík a pět minut před koncem po nařízené penaltě za nedovolenou hru rukou upravil na konečných 1:3 Michálek.