05.09.2015

Žáci Juřinky v Hošťálkové za pět bodů

Starší žáci : SOKOL HOŠŤÁLKOVÁ - TJ JUŘINKA   1 : 4  ( 1 : 2 ) Branky: Farý Lukáš 2 , Šulák Vojtěch a vlastní.

Starší žáci :

SOKOL HOŠŤÁLKOVÁ - TJ JUŘINKA   1 : 4  ( 1 : 2 )

Branky: Farý Lukáš 2 , Šulák Vojtěch a vlastní.

Starší žáci Juřinky nastoupili do utkání v oslabené sestavě a proto dostali příležitost i mladší žáci, kteří se dokázali do sestavy rychle aklimatizovat. V 17. minutě se hosté ujali vedení, když přihrávku Michala Cacka využil Vojta Šulák a utkání poté výrazně zrychlilo a když ve 30. minutě po centru Lukáše Farého si domácí srazili míč do vlastní brány měla hostující Juřinka nečekaně dvoubrankový náskok. V poslední minutě prvního poločasu však domácí dokázali snížit a vykřesat naději na srovnání.

Ve druhém poločase však Juřinka předváděla kompaktní výkon a díky dvěma přihrávkám Marka Hrušky ve 40. a 58. minutě, které s přehledem zakončil skvěle hrající Lukáš Farý si Juřinka zaslouženě připsala další vítězství a prozatím je v soutěži bez porážky. V dalším utkání žáky Juřinky prověří mužstvo SK Zlín 1931 "B" a to v sobotu 12.9.2015 od 9:30 a 11:15 hodin.

Mladší žáci :

SOKOL HOŠŤÁLKOVÁ - TJ JUŘINKA  4 : 5 PK  ( 3 : 3 )

Branky : Cacek Michal 2 , Mácha David a Nevařil Tomáš.

Mladší žáci Juřinky vstoupili do utkání pod taktovkou asistentů trenéra Romana Krále a Čestmíra Menšíka vlažně a hned ve 2. minutě inkasovali první branku. V 7. minutě však po přihrávce Adama Šeligy přesně mířil Michal Cacek a srovnal, ale vzápětí si Juřinka dala vlastní gól a o dvě minuty později domácí zvýšili svůj náskok o dvě branky. Poté se do utkání znovu zapojil zraněný Michal Cacek a po přihrávce Radka Kozelky snížil na rozdíl jedné branky. Tři minuty před koncem poločasu využil přihrávku Adama Šeligy svou první brankou David Mácha a bylo srovnáno. Ve druhém poločase se domácí zase ujali rychlou brankou a tím se hra velmi zrychlila a přiostřila. Bylo k vidění mnoho akcí na obou stranách, ale bez přesné koncovky až v 52. minutě po přihrávce Davida Máchy srovnal skóre Tomáš Nevařil. Do konce utkání už branka nepadla a tak došlo na penalty, kdy na první proměnili domácí a vedli 1:0. První penaltu hostí kopal Michal Cacek a s přehledem proměnil na 1:1. Neproměněnou druhou a třetí penaltu domácích ztrestali hostující Tomáš Nevařil a Adam Šeliga a tím zajistili cenné dva body do tabulky.