05.10.2021

Výsledkový servis mládeže Valašského Meziříčí - 5. října

Jak si v uplynulém týdnu vedla mládež Valašského Meziříčí?

U 12 přestřílela doma Šumperk 5:4. Branky: Michal Frydrych 2, Tobiáš Trochta, Daniel Krupa a Miroslav Hadaš.

U 13 naopak prohrála se Šumperkem 0:22.

U 14 prohrála ve Vítkovicích 12:0.

Kroměříž – VM U 17 1:5 (0:1)
Branky: 39. Zahradník, 46. Sedlák, 48. Hradil, 55. Hruška, 65. Koňařík.
Střídali: 46. Lejska (Kovář), Vavřík (Zahradník), 63. Válek (Svak), Marek (Hradil), Kurinec (Sedlák), 73. Nikodem (Petřek), Džobák (Furmánek).

Komentář trenéra Michala Vaculy:
Přijeli, poprali se a vyhráli. Skóre otevřel Radek Zahradník, který se nejlépe zorientoval ve skrumáži před soupeřovou brankou. Následoval raketový start ve druhém poločasu. Adam Lejska vybídl Sama Sedláka a ten přetlačil domácího gólmana po dvaceti dvou vteřinách po úvodním hvizdu. O dvě minuty později přidal další branku Damián Hradil, který byl na konci útočné akce. Poté následoval faul domácích ve vápně a Jarek Hruška nařízený pokutový kop proměnil naprosto chladnokrevně a mohl slavit premiérovou trefu. V šedesáté třetí minutě jsme inkasovali po zmatcích v obranné fázi a obdrželi gól po dlouhých čtyřistapadesáti minutách. Závěr ale patřil Bořkovi Koňaříkovi, který svoji akci zkušeně proměnil.