12.10.2021

Výsledkový servis mládeže Valašského Meziříčí - 12. října

Jak si v uplynulém týdnu vedla mládež Valašského Meziříčí?

U 10 prohrála s Hrachovcem černí 4:33. Branky: Petr Kubičný 2, Šimon Mocek, Vít Kovařčík.

U 11 remizovala s Podlesím 6:6. Branky: Mateo Květoň 3, Matyáš Veselý 2, Lukáš Nohavica.

U 12 prohrála v Porubě 7:0.

U 13 prohrála v Porubě 33:0.

U 14 remizovala po brance Davida Šuláka s Třincem 1:1.

U 15 prohrála s Třincem 2:4. Branky: Lukáš Sovák 2.

VM U 17 – Karviná 1:7 (0:4)
Branky: 80. Marek – 13. Pecold, 29., 33. a 49. Šimurda, 35. Kubišta, 46. Radecki, 82. Kožusznik.
Sestava: Svak – Furmánek, Petřek, Jašíček(K), Hruška – Zeman – Vavřík, Sedlák, Kovář – Koňařík, Hradil.
Střídali: 46. Zahradník (Vavřík), Marek (Hradil), 61. Lejska (Kovář), Nikodem (Hruška), 71. Válek(Svak).

Komentář trenéra Michala Vaculy:

Souboj s Karvinou měl být přímým soubojem o třetí místo v tabulce. Bohužel to pro domácí ValMez byla spíš jednoznačná poprava. Karviná měla ve svém týmu rozdílové hráče, kteří nastupují v celostátní dorostenecké a ti měli tento víkend volno. Hattrick nám vsítil Kuba Šimurda, který putoval do Karviné od nás a má skvělou příležitost hrát proti těm nejlepším. Co se dá dělat. Kubovi to moc přejeme a nyní vracející se ročník 2002 ukazuje, že putovat na zkušenou, je pro šikovné kluky z ValMezu a okolí to nejlepší a pro klub skvělá devíza. Pro nás to byla nyní lekce z produktivity a Karviná nám ukázala, jak se to dělá, když se jde přímo na branku bez zbytečných kudrlinek dát gól. Prostě stručně a jasně soupeř byl lepší, my horší.
My jsme se snažili a dostávali do gólových příležitostí. Bohužel naše koncovka směřovala doprostřed brány nebo brankáři hostí přímo do rukou. Čestný úspěch zaznamenal až v osmdesáté minutě Ondra Marek. My musíme zapracovat na naší obraně. Kluci z Karviné nám ukázali přímočarost na kterou jsme nedokázali vůbec reagovat. Řízení naší obrany bylo nulové. Je třeba zlepšit komunikaci a řízení hráčů před sebou.