Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Mládež

23.08.2019

Vozák rozhodl o výhře meziříčské U 17 v Havířově

I v dalším mistrovském utkání zvítězila U 17 Valmezu, tentokrát v Havířově.

Havířov – VM U17 2:3 (2:1)
Branky: 2. Čipel, 12. Bumbala (vlastní) - 29. Plandor, 67. Klanica, 80. Vozák.

Sestava: Večeřa – Nevařil, Kundrát, Bumbala – Kubíček, Nerušil – Sušeň, Veselý, Vaigl – Plandor, Klanica.

Střídali: 45. Sekyra (Vaigl), Vozák (Sušeň), 60. Vičík (Nerušil).

Druhý venkovní zápas v nové sezóně nás hostil Havířov. Bohužel na malé umělce, kde bylo nutné zápas silově ubojovat a dlouhé držení míče nemělo moc šancí na úspěch. Do zápasu jsme vkročili velice slibnou šancí, ale ani jeden ze tří nabíhajících hráčů na centr nedosáhl a byli tam prostě pozdě.  Nedáš-dostaneš a ve druhé minutě jsme naopak inkasovali my. Prvních dvacet minut bylo z naší strany velice špatných, což potvrzuje i vlastní gól Viktora Bumbaly do naší branky. Postupně jsme si však začali vytvářet šance a ve 29. minutě snížil Petr Plandor.

 

V poločase přišlo dvojité střídání a prohození několika hráčů na postech. Zejména levá strana Filipem Kubíčkem ožila a jeho centry do vápna domácích byli velmi nebezpečné. To se potvrdilo v 67. minutě, kdy David Klanica vyrovnal. Touha dokonat obrat byla obrovská a Véna Vozák, který se vrátil po dlouhém zranění (zlomený palec na noze), dokonal obrat.
Zápas byl opravdu infarktový a vítězství je skutečně vydřené a cenné. Hráči potřebují větší jednoduchost a víc na hřišti spolupracovat. Mizerná je zatím i hra tělem, ale toto bude předmětem ještě mnoha tréninků. Nicméně vstup do sezóny je bodově velmi úspěšný a v sobotu svedeme o ty další první domácí bitvu s HFK Olomouc.

 

Trenér Michal Vacula