Přípravný zápas VM U 19
Zlín U18 - VM U19 5:5 (4:2)
Branky VM: Křenek, Vozák, 2x Vaigl, Koňařík.

Sestava: Svak – Sušeň, Nevařil, Sekyra, Plandor, Pastrnek, Veselý, Kurinec, Bílý, Křenek, Koňařík, Lejska, Juřík, Vozák, Vrána, Vaigl.

S druholigovým soupeřem jsme začali náporem a agresivní hrou vcelku brzy vedli 2:0. O branky se postarali Křenek hlavou po centru Veselého a Vozák, který uklidil odražený míč do sítě. Poté naše koncentrace opadla a nechávali jsme soupeři dostatek místa ve středu hřiště. Ten toho využil k vypracování gólových akcí a do poločasu výsledek otočil a vyhrál ho 4:2. Mohl přidat i další góly, ale kvalitní zákroky nejen v těchto chvílích, ale vlastně po celý zápas předváděl brankář Svak.

Naší odpovědí ve druhém poločase byl zlepšený výkon a zasloužené vyrovnání, když se o obě branky postaral Vaigl. Nejprve potrestal špatnou rozehrávku brankáře a poté zužitkoval přihrávku Vozáka. Bohužel hned po rozehrání se domácí opět dostali do vedení 5:4. Konečnou podobu výsledku dal Koňařík, který zužitkoval přesnou průnikovou přihrávku Lejsky a s přehledem vyrovnal na 5:5.
Zápas se líbil a kvalitou byl nad rámec naší soutěže. Rychlý fotbal, zvraty ve skóre. Přispěla k tomu hra obou týmů, které chtěly do poslední chvíle vyhrát, kvalitní a velké hřiště a také trojice delegovaných rozhodčích.