Víkendové výsledky mládežnických kategorií TJ VIDČE

Soupeř požádal o odložení utkání z důvodu nízkého počtu hráčů k zápasu.

Starší žáci
sd Val.Bystřice/Vidče – Liptál 4 : 3 ( 2 : 1 )
Branky : Mičkal Tadeáš, Fusek Štěpán, Vaculín David, Pomkla Sebastian
Sestava : Kozák Tomáš, Kopecký Matyáš, Mitáš Jaroslav, Vanduch Václav, Fusek Štěpán, Fusek Šimon, Pavlíček Jakub, Raždík Vojtěch, Dvořák Štěpán, Závorka Roman, Pomkla Sebastian, Tichavský Vít, Mičkal Tadeáš, Pastor Marek, Jurka Lukáš, Vaculín David.
Dobrý vstup do utkání a již v první minutě gólová šance. Po akci Jaroslava Mitáše centruje Sebastian Pomkla na Tadeáše Mičkala, ale ten míří vedle. Následuje další akce, David Vaculín uniká po křídle, centruje a Tadeáš Mičkal ve 2.min. usměrňuje míč do sítě 1:0. Poté šance Jakuba Pavlíčka, jeho střela z malého vápna lízá tyč a míjí bránu. Ve 29.min. střílíme druhou branku. Jakub Pavlíček nahrává Sebastianovi Pomklovi, který míč posílá před bránu na Štěpána Fuska a ten se v zakončení nemýlí 2:0. Hosté vyrovnávají hru a v poslední minutě první půle snižují na 2:1. Také úvod druhé půle patří hostům a zaslouženě srovnávají skóre na 2:2. V 50.min. však přichází průtrž mračen a utkání je na 20.min. přerušeno. Po návratu z kabin rozehráváme rohový kop Tadeášem Mičkalem a z něj David Vaculin střílí v 51.min. gól na 3:2. Hosté se nevzdávají a opět srovnávají 3:3. Nicméně v 64.min. po vybojovaném balónu střílí rozhodující branku utkání z šestnáctky k tyči Sebastian Pomkla 4:3. Těžký terén a déšť, vyrovnané utkání, šťastná výhra pro domácí.

Trenér Radek Mičkal

Mladší žáci
Podlesí – sd Vidče/Val.Bystřice 5 : 4 ( 2 : 1 )
Branky : Vanduch Václav 3x, Randýsek Václav
Sestava : Křenek Jan, Mitáš Theodor, Randýsek Václav, Mitáš Dominik, Křenek Robert, Valčík Nikolas, Vaculín Teodor, Vaculín Michal, Nerád Adrian, Mandula Ondřej, Špaková Anežka, Vanduch Václav
V neděli jsme odehráli vyrovnaný zápas na hřišti Podlesí, které bude jistě patřit k lepším týmům naší skupiny. Dvě první kola jsme vysokým skórem vyhráli a to hráčům dodalo sebevědomí a možná i pocit, že si jedeme pro další body. Ale od první minuty jsme na hřišti doslova ,,spali“ a v poli lepší domácí toho dokázali dokonale využít a vstřelit nám dvě branky. V závěru první půle jsme se konečně probrali, začali hrát fotbal a dokázali korigovat stav utkání. Na začátku půle druhé jsme opět fyzicky nestačili na soupeře a prohrávali již 4:1. Tým se však nevzdal, začal bojovat a dokázal srovnat skóre na 4:4. V posledních minutách to bylo o tom, kdo dá gól vyhraje! My své dvě šance neproměnili, soupeř v poslední minutě ano. Musím říct, že pro přítomné diváky to musel být zajímavý zapas plný emocí a gólů. Pro nás ponaučení, že musíme s týmem zapracovat na fyzičce a přístupu k zápasu!

Branky Liptálu:
19’.Trochta A., 26. Sommer J., 53. Urban J.

Do zapasu nevstupujeme šťastně, po nedorozumění v obraně dostáváme v 1. minutě gól. Naštěstí rychle inkasovaná branka na nás nenechává žádný dopad. Kluci poctivou hrou a hladu po vítězství ještě v prvním poločase otáčí výsledek v nas prospěch. Adam dorazí do prázdné svatyně míč po naši úspěšné kombinaci, za sedm minut krásnou střelou strhává vítězství na naši stranu Kuba Sommer. V této fázi utkání jsme lepším týmem a je jen otázkou času kdy přidáme pojišťovací branku, ta přichází v 53. minutě po nepříliš zdařilém vhazování, kdy se svou dravostí prosazuje Jakub Urban. Další průběh utkání už nenabízí mnoho fotbalovosti, ale nám to vyhovuje. Po týmovém zvládnutí zbytku utkání můžeme slavit plný bodový zisk.