Výsledky mládežnických kategorií TJ VIDČE
Dorost
sd Francova Lhota/Poteč – sd Vidče/Val.Bystřice 0 : 4 ( 0 : 3 )
Branky : Kraus Tomáš 2x, Basel Antonín, Pupík Ondřej
Sestava : Mičkal Jan, Dobeš Filip, Machýček Matyáš, Merta Adam, Pupík Ondřej, Vajter Štěpán, Mičkal Filip, Svak Filip, Vaculín David, Kraus Tomáš, Novák Lukáš ( stř. Onderka Adam, Kraus Hynek, Basel Antonín, Polášek Kryštof )
Dobrý start do utkání a již ve 12.min. otevíráme skóre. Rohový kop Štěpána Vajtera na přední tyč usměrňuje do sítě Tomáš Kraus 0:1. Ještě do poločasu přidáváme další dvě branky. Nejprve ve 33.min. využívá špatného odkopu domácího brankáře Antonín Basel a pohotově z 25 metrů vrací míč přes vyběhnuvšího brankáře do sítě 0:2. V 37.min. ten samý hráč vniká do velkého vápna, je faulován domácí obranou a nařízený pokutový kop bezpečně proměňuje Tomáš Kraus 0:3. Ihned z kraje druhé půle přidáváme čtvrtou branku. Na hranici šestnáctky si navádí míč levý obránce Ondřej Pupík a střelou pod břevno nedává v 50.min. domácímu brankáři šanci 0:4. Následné minuty již nejsou z naší strany moc fotbalové, uspokojeni vedením přenecháváme iniciativu na hřišti snaživým domácím, ale ti se do vážnější šance nedostávají a Honza Mičkal podruhé za sebou vychytává čisté konto.

Starší žáci
sd Kateřinice/Ratiboř – sd Val.Bystřice/Vidče 9 : 2 ( 5 : 0 )
Branky : Mičkal Tadeáš, Pomkla Sebastian
Sestava : Kozák Tomáš, Kopecký Matyáš, Mitáš Jaroslav, Vanduch Václav, Fusek Štěpán, Fusek Šimon, Petružela Daniel, Pastor Marek, Dvořák Štěpán, Závorka Roman, Pomkla Sebastian, Kubját Jakub, Mičkal Tadeáš, Pavlíček Jakub, Špak Vojtěch, Jurka Lukáš, Mandula Ondřej, Raždík Vojtěch
První půle z naší strany velice slabá, všude jsme o krok později než domácí a při bránění daleko od hráčů soupeře. Ve druhé půli vyrovnáváme hru, ale po hrubých chybách prohráváme hrozivě již 8:0. V 59.min. střílíme první branku, krásná akce ve středu hřiště, nahrávka Jaroslava Mitáše Tadeáši Mičkalovi, klička a střela z vápna k tyči 8:1. Na konečných 9:2 dvě minuty před koncem v 68.min. znovu Jaroslav Mitáš posílá pas do křídla na Sebastiana Pomklu a ten z levé strany prostřeluje gólmana domácích.

Trenér Radek Mičkal

Mladší žáci
Valašské Meziříčí U11 – sd Vidče/Val.Bystřice 1 : 12 ( 0 : 4 )
Branky : Valčík Nikolas 3x, Vaculín Michal 3x, Křenek Jan 2x, Křenek Robert, Vanduch Václav, Vaculín Teodor, Randýsek Václav
Sestava : Petružela Adam, Křenek Jan, Randýsek Václav, Křenek Robert, Valčík Nikolas, Vaculín Teodor, Vaculín Michal, Kopecký Simon, Vanduch Václav, Mitáš Theodor, Mitáš Dominik, Špaková Anežka
Na umělé trávě ve Valašském Meziříčí jsme se po dovolených potkali skoro v plné sestavě . V bráně opět spolehlivý Adam Petružela a v poli hráči a hráčky plnící pokyny trenérů dané před zápasem. Potěšitelné je i to, že jsme dokázali vstřelit branky ze standardních situací, které jsme na tréninku poctivě natrénovali. Na týmu šla vidět chuť zahrát si fotbal, dobře jsme kombinovali a s přehledem proměňovali vytvořené šance. Stejně jako v minulém zápase jsme týmovou hrou dovedli utkání do vítězného konce a nedali tak snaživému soupeři sebemenší šanci.

Trenér Jiří Vaculín

Starší přípravka
Vidče – Dolní Bečva 4 : 8 ( 1 : 3 )
Branky : Randus Štěpán 2x, Cáb Matyáš, Divín Jiří
Sestava : Mikulenka Josef, Kuběj Denis, Kramoliš Jakub, Duda Mikuláš, Cáb Matyáš, Mikuda Jan, Ryboň Petr, Ryboň Samuel, Mičkal Kryštof, Divín Jiří, Randus Štěpán, Kramolišová Ema, Barabášová Veronika, Pisárik Adam, Hanák Jáchym, Hanák Kryštof, Špaková Eliška
Dnes dostali v zápase příležitost zahrát si nejen ročníky 2012 a 2013 kategorie starší přípravky, ale i ročníky 2014 a 2015. Musím říct, že se opravdu všichni snažili a měli obrovskou chuť hrát a stále se hlásili do hry. Účast hráčů byla na naší straně celkem sedmnáct a přestože se vývoj utkání již od začátku vyvíjel v náš neprospěch, nic nevzdali a všichni bojovali až do konce. Na nepříznivý vývoj utkání, kdy jsme již prohrávali 0:3 jsme dokázali zareagovat srovnáním skóre na 3:3, ale nakonec se z vítězství radoval soupeř. Pevně věřím, že v dalším utkání již naši snahu a píli okořeníme i radosti z vítězství.

Trenér Vladimír Nerád.
Foto ze zápasu starší přípravky Tom Michalek

Liptál

Mladší žáci porazili SD Valašské Příkazy/Horní Lideč 17:0.

Starší žáci vyhráli ve Valašské Polance 8:4.

Dorostenci remizovali s Dolní Bečvou 2:2.

V celku vyrovnané utkání jsme mohli v klidu vyhrát, kdybychom proměnili aspoň část našich gólovych příležitosti a vyvarovali se hrubých chyb v obraně. Dnes opět podal výborný výkon Mara a Ondra Urban, který vše ještě podtrhl nádherným gólem. Pokud budeme všichni přistupovat k zapasu jako ti dva, tak nám budou body přibývat daleko rychleji a radost z fotbalu bude o to větší. Příští kolo zajížídme do Halenkova, kde už musíme bodovat naplno.

Michal Trochta

Krhová

Starší žáci SD Krhová/Juřinka prohráli v Lidečku 0:8.

Lidečko

Starší žáci porazili SD Krhová/Juřinka 8:0.

VKK

Starší přípravka remizovala s Halenkovem 6:6.

Mladší žáci remizovali s Tečovicemi 0:0.

Starší žáci prohráli v Tečovicích 0:4.

Dorostenci porazili doma 3:1 Bystřici pod Hostýnem a Slavkov. Branky: Hrabovský, Tomek, Koňařík.