Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Mládež

29.08.2019

U 17 Valmezu plichtila doma s rezervou Vítkovic

Další domácí utkání v druhém „anglickém“ týdnu po sobě jsme přivítali Vítkovice.

VM U17 – Vítkovice B 3:3 (1:1)
Branky:
1. Kiš (P - VÍT), 7. Veselý (P), 48. Klanica, 81. Kiš (VÍT), 89. Gasman (VÍT), 90. Vičík.

Sestava: Večeřa – Sekyra, Kundrát, Bumbala – Nevařil (K), Nerušil – Kubíček, Veselý, Juřík – Plandor, Klanica.

Střídali: 45. Sušeň (Kubíček), Vičík (Nerušil), 60. Vozák (Juřík), Horák (Bumbala) 79. Bílý (Plandor).

 

Na soupeři byla již od začátku vidět sehranost ročníku 2004 z předešlých let a nejednalo se vůbec o jednoduchého soupeře. Každopádně divák se v tomto zápase nenudil. V první minutě po průniku do vápna rozhodčí nařídil pro hosty penaltu. Tu vrátil domácím už v minutě sedmé a Renda Veselý bezpečně proměnil. Oba týmy začali od znova.

 

Druhý poločas začal lépe ValMez. Z více než 25 metrů napřáhl David Klanica. Jeho přízemní tvrdá střela před brankářem ještě skočila a domácí šli do vedení. S přibývajícím časem byla čím dál tím víc vidět kvalita Vítkovic a ubývající síly Valachů. Hosté nechali běhat míč, my jsme zbytečně ztráceli a dělali si zápas těžším. Deset minut před koncem Vítkovice vyrovnali a minutu před koncem po skvěle zahraném rohovém kopu, kdy Gasman zatočil míč úžasně přímo do sítě, se ujali vedení. Domácí se pokusili ještě o zázrak a ten přišel. Kryštof Vičík se dostal v pokutovém území ke střele a míč poslal do sítě. Jeho střela byla naprosto ukázková a Kryštof míč zasáhl hlavně chytře než zbytečně prudce a zbrkle.

 

Zápas nám ukázal, že fyzická, taktická a technická připravenost týmu je na slabé úrovni. Výjimku tvoří Renda Veselý a David Klanica, kteří jsou rozdílovými hráči a tým v zápase táhli. U ostatních musíme v trénincích na všem zapracovat a nějakou dobu to potrvá. To je však vždy na začátku nové sezóny, kdy z žákovského věku hráči přecházejí do dorostu. Důležitý je přístup hráčů k tréninku a tady můžeme být spokojení. Kluci se opravdu snaží. V neděli nás čeká venkovní zápas v Karviné, který bude opravdu hodně těžký, ale na výlet tam nejedeme a o výsledek se znovu porveme.

 

Trenér Michal Vacula, asistent trenéra Zdeněk Němec.