20.02.2016

Příprava TJ Valašské Meziříčí U 19

VM U19 – MŠK Púchov 1:5 (1:2) Krásné dopoledne v sobotu 20. února využili domácí dorostenci k dalšímu přípravnému zápasu. Pozvali si kvalitního soupeře ze slovenského Púchova.

VM U19 – MŠK Púchov 1:5 (1:2)

Začátek zápasu byl z obou strany spíše opatrný a odehrával se převážně ve středu hřiště. Hosté potvrdili, že hrají vyšší soutěž než domácí borci a „přitlačili na pilu“. Výsledkem byl gól na 0:1. Domácí zjistili, že bez zvýšené bojovnosti to nepůjde. A záhy se jim z krásné akce podařilo srovnat na 1:1. Těsně před poločasem však znovu, po školácké chybě domácí obrany, udeřili hosté a bylo 1:2.
Druhý poločas začli mnohem lépe domácí borci. Soupeře přitlačili na vlastní polovinu, bohužel bez gólového efektu. O příliš krutém výsledku rozhodly následné chyby domácích hráčů – zejména hrubka gólmana na 1:3 hodně mrzí. Soupeř z Púchova potvrdil svoji kvalitu. Výsledek mohl být mírnější.
TJ Valašské Meziříčí U 19: Skalík (Černý) – Bayer – Bulla – Zachrdla – Gilar – Šnajdr – Ostřanský – Poláček –– Hrabovský – Geryk – Lejska – Odstrčil – Kadla - Marek.