06.09.2021

Pondělní okénko do vsetínské mládeže - 6. září

Podívejme se na výsledky vsetínské mládeže v uplynulém týdnu.

U 9 vyběhla na pažit v Hošťálkové

"Dnes jsme se po roce zůčastnili turnaje okresního přeboru mladších přípravek v nedaleké Hošťálkové. Bohužel jsme tam dorazili pouze my a domácí družstvo . Tak jsme si to rozdali třikrát  třicet minut  a musím kluky a Klaudii pochválit , že to celkem v pohodě zvládli . Ikdyž domácí dali o nějáký ten gól navíc , tak i my jsme předvedli několik velice pěkných akcí , které skončili v domácí brance. Navíc pro některé kluky to byla premiéra ve hře 4+1. Bylo tam dost nedostatků , ale také spousta pěkných akcí . A když pochopíme , že fotbal je kolektivní hra , tak to bude ještě lepší. V každém případě dnes pochvala pro všechny hráče i rodiče ,kteří pěknou akci odměnili bouřlivým potleskem," řekl trenér Martin Augusta.

U 14 prohrála derby s Valmezem 2:5, branky: Tomáš Králík a Petr Janota.

Komentář trenéra Radima Dobeše:

V úvodu zápasu my nedáváme 100% šanci - následně Marťa chytá tutovku - a v zápětí my opět nedáváme tutovku. V podobném duchu se dnes odehrával celý zápas nahoru-dolů.  My bohužel nabízíme soupeři 3 situace, ze kterých se prostě skórovat musí. Nicméně dnes po žádné brance naskládáme zbraně a stále se snažíme! Opravdu borci dnes všichni zasloužíte velkou pochvalu! Na šance vítězíme - herně si rovněž troufnu říct, že máme lehce navrch - jen ta úplná finálka a koncovka nás trošku trápí. Nic se neděje, hold se i my tento víkend připojujeme k "pětkovému" přídělu - ale v našem případě se nejedná o propadák - předvedená hra je příslibem do budoucna.

U 17 prohrála po brance Řezníčka 1:5 v Karviné.

"Výhra Karviné je naprosto zasloužená. Prohra sice vysoká, ale naše snaha byla opravdu velká. Takové zápasy nás posouvají zkušeností a prožitkem dál, i když skore je pro vsetínské hráče hořké," dodal k utkání trenér Roman Dobeš.

Hattrick Tomáše Brambora. U 13 ale prohrála vysoko v Opavě 3:19.

Karviná - Vsetín U 19 5:0