Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Mládež

29.08.2019

Pohár s Třincem měl svůj předzápas nejmenších nadějí

Fotbalový MOL CUP svedl dohromady fotbalisty Valašského Meziříčí a Třince, před zápasem poměřily své síly nejmenší naděje obou klubů, ročníky narození 2012 a 2013.

„Hned po losu nás napadlo oslovit přípravku Třince, jestli by si nepřijeli zahrát, odezva byla velmi kladná a my jsme rádi, že jsme mohli nastartovat dlouhodobější spolupráci s velmi kvalitním týmem. Postavili jsme dvě hřiště a 24 kluků „pařilo“ přes hodinu v kuse fotbal. Po velmi milém společném nástupu jsme mohli probrat s trenéry a dětmi další aktivity. Tímto bych poděkoval Pizzerii Černý Orel za občerstvení pro děti (byly nadšené) a taky obětavým rodičům, že připravili našim hostům další pohoštění,“ řekl trenér Daniel Šulák

 

„Akce se celkově povedla. My jako trenéři jsme rádi, že se můžeme poměřit s kvalitními celky. Máme dveře otevřené ve Zlíně, Olomouci, Ostravě, Opavě a nově i v Třinci. Všechno je v dojezdové vzdálenosti a budeme se rádi účastnit zápasů a turnajů s těmito celky. Myslím, že si to dnes kluci užili a to z obou mužstev, fotbal se hrál i v horkém počasí v tempu, padlo hodně gólů a každé ze čtyř družstev dokázalo vyhrát aspoň jeden minizápas. Myslím, že můžeme být spokojeni i s ohledem na výbornou propagaci našeho klubu,“ doplnil trenér Roman Kanitra.