Mládež

13.06.2024

Mladší přípravka Lidečka po posledním domácím turnaji. Dařilo se i starším žákům. Kryštof Mičkal pálil za Liptál

Poslední turnaj sezóny. Skvělá zkušenost a nadšení na hřišti po mladší přípravku našeho partnerského klubu z Lidečka.

V neděli se na hřišti v Lidečku konal poslední turnaj sezóny pro mladší přípravku Lidečko. 
Tento turnaj byl vrcholem celé sezóny, na který se těšili jak hráči, tak i trenéři a rodiče.
Naši mladí fotbalisté ukázali během turnaje obrovskou bojovnost a odhodlání. Každý zápas byl plný napětí a emocí, hráči se nebáli jít do soubojů a snažili se předvést to nejlepší ze svých schopností. Bylo vidět, že celý tým během sezóny udělal obrovský pokrok a to nejen individuálně ale i v týmové spolupráci.
Během turnaje nás také doprovázel zorganizovaný fotograf, který zachytil mnoho skvělých momentů. Díky němu budou mít hráči, trenéři i rodiče krásné vzpomínky na tento významný den.
Tento turnaj byl také příležitostí rozloučit se s pěti hráči, kteří odcházejí do starší přípravky. Budou chybět nejen na hřišti, ale i v kabině. Přejeme jim mnoho úspěchů v další fotbalové kariéře a věříme, že jejich zkušenosti z mladší přípravky jim pomohou v dalším růstu.
Velký dík patří také trenérskému týmu, který během celé sezóny neúnavně pracoval s hráči, připravoval je na zápasy a podporoval je v jejich růstu. Rodiče hráčů tvořili skvělou fanouškovskou základnu, která dodávala týmu energii a motivaci.
Klára Janáčová 

Starší žáci porazili v nadstavbě okresního přeboru Ústí 3:0 po dvou brankách Jana Mikuláška a Jakuba Sáblíka. 

Starší žáci Liptálu porazili 4:1 Valašskou Polanku. Dvě branky dal Kryštof Mičkal, dále se trefili Matyáš Skula a Matěj Daňa.