Mládežnická středa partnerských klubů Valašského fotbalu - 15. června. Krásné nové dresy dorostenců SD Vidče/Valašská Bystřice

SD dorostenců našeho partnerského klubu z Vidče - Vidče/Valašská Bystřice se představuje ve zbrusu nových dresech s hlavním partnerem firmou Robe Lighting, s.r.o., která je zároveň reklamním partnerem informačního portálu www.valasskyfotbal.com.

Výsledky mládežnických kategorií TJ VIDČE
Dorost

sd Ústí/Val.Polanka – sd Vidče/Val.Bystřice 4:1 (0:1)
Branky: Svak Filip.
Sestava : Mrkvica Michal, Šimša David, Mičkal Jan, Žitník Adam, Dobeš Filip, Pupík Ondřej, Svak Filip, Mroček Tobiáš, Kraus Hynek, Novák Lukáš, Cáb Ondřej (střídali: Basel Antonín, Onderka Adam).
První poločas z naší strany výborný. Defenziva pracovala na jedničku a když se domácí přeci jen do šance dostali, tak ztroskotali na pozorném Michalovi Mrkvicovi v bráně. Směrem dopředu jsme si brankové příležitosti vytvářeli hlavně po pravé straně, kdy se dvakrát v dobré střelecké pozici ocitl Hynek Kraus. Bohužel neproměnil, přesto jsme šli v utkání do vedení. V pokutovém území byl faulován Adam Onderka a Filip Svak ve 30.min. bezpečně penaltu proměnil. Do druhé půle ofenzívu domácích posílil Patrik Žák a byl to právě on, kdo vlastně otočil vývoj utkání na stranu domácích. Nejprve po naší chybné rozehrávce v 46.min. srovnal. O dvě minuty později jsme nechali rozběhnout od poloviny hřiště Daniela Ščotku a ten se v zakončení nemýlil 2:1. Třetí gól domácích 68.min. a opět utíká hostující obraně Patrik Žák. Snažíme se utkání zdramatizovat, ale šanci Adama Onderky skvěle chytá domácí brankář Daniel Jurča a následná dorážka míří do tyče. V samotném závěru utkání v 86.min. inkasujeme počtvrté a kdo jiný než Patrik Žák. Druhá půle nebyla z naší strany dobrá, snahu týmu nelze upřít, ale fotbalovost byla na kopačkách domácích. Škoda velké šance Lukáše Nováka ihned po příchodu z kabin do druhé půle, kdybychom vedli o dvě branky, možná by se utkání vyvíjelo jinak.

Starší žáci
sd Kateřinice/Hošťálková – sd Val.Bystřice/Vidče 1:3 (0:2 )
Branky : Merta Adam 2x, Mitáš Jaroslav.

Mladší žáci
Vidče – Rožnov „B“ 0:2 (0:0)
Sestava : Petružela Adam, Randýsek Václav, Vaculín David, Nerád Adrian, Valčík Nikolas, Randýsek Matěj, Vaculín Teodor, Vaculín Michal, Mandula Ondřej, Mičkal Tadeáš.

Vladislav Basel

Liptál

V posledním zápase sezony si naše starší přípravka poradila s mužstvem SD Jarcová/Jablůnka 11:4! Branky: Štěpán Šebesta 3, Martin Ondrašík 3, Šimon Podrazil 3, Daniel Michálek 2.
Po skončení zápasu si kluci pošmákli na kebabu, který dostali od trenérů za to, jak poctivě odmakali celou sezonu.
Dobrá práce kluci a hurá na přípravu na novou sezonu!

Mladší žáci vyhráli v Halenkově 11:5. Branky: Ondřej daňa 2, Rychard Kocián 5, Šimon Podrazil 2, Miroslav Migdal, Martin Ondrašík.

Krhová

SD Krhová/Juřinka prohrálo s Viganticemi 1:5. Branka: Vojtěch Koláček.

VKK

Mladší žáci prohráli s SD Jablůnka/Jarcová 2:5. Branky: Eliáš Davídek, Matěj Škorňák.

Starší žáci prohráli s SD Jablůnka/Jarcová 1:4. Branka: Marek Holčák.

Dorostenci vyhráli v Kelči 6:2. Branky: Šimon Plánka, Matouš Toman, Tonáš Koňařík, Matěj Koňařík, Jan Hrabovský a Ondřej Horák.