Branky Valmezu:
12. Marek, 51. Hradil, 90. Růčka.
Sestava: Svak – Petřek, Hanáček, Jašíček (K), Kovář – Zeman – Vavřík, Lejska, Sedlák – Marek, Koňařík
Střídali: Válek, Džobák, Hradil, Růčka.

Zápas jako na houpačce a nakonec jsme se s Karvinou rozešli smírně 3:3. Vlivem začínajícího očkování pro šestnáctileté byla sestava hodně okleštěná, ale kluci dva hlavní úkoly zápasu zvládli. Byl to systém hry, založený na vysokém presinku soupeře a přihrávka.

První gól jsme vsítili po skvěle načasované průnikové přihrávce Vavříka na zakončujícího Marka. Druhý gól, který nás poslal znovu do vedení, dal Hradil hlavou po rohovém kopu Lejsky. A v poslední minutě z poslední akce zachránil ValMez Růčka, který se prosadil v obrovském chumlu před brankou hostí.

Mám radost hlavně z prvního poločasu, kdy jsme napadali rozehrávku soupeře a nepouštěli ho na naši polovinu. Pokud se tak stalo, bezchybná obrana opět rozjela nový útok. Zápas ale ukázal, že musíme doladit intenzitu průnikové přihrávky a víc používat hlavu. Samotnému zakončení se budeme věnovat v další části přípravy, hned po soubojích.
V prvním poločase jsme mohli jít do několika brankového vedení, ale byli jsme nepřesní a zbytečně složití ve způsobu zakončení. Tak se soupeř dostával do zápasu a my na to nakonec málem doplatili. Skvěle vyjížděl z obrany Kovář a kapitán Jašíček, kteří přečíslovali obranu Karviné. Několikrát se pokusil zakončit nový hráč v týmu Džobák, který k nám přišel z Branek. Jde o nejmladšího syna bývalého výborného útočníka, kterého si všichni pamatují pod přezdívkou „Dežo“.