30.05.2021

Kelč - Jarcová 8:1 (0:1)

Dorostenci Kelče předvedli ve druhém poločase proti Jarcové gólový uragán

Oslabené Jarcové v Kelči při zápase Valašské dorostenecké ligy, skupiny B, došly totálně síly.

Branky: Ovčačík, Kubla, Pavlištík 2, Menšík 2, Kubeša, Graja - Drábek.

"První poločas byl vyrovnaný, klidně mohl skončit 3:3. My jsme si k tomu něco o přestávce řekli a druhá polovina už vypadala jinak. Soupeř fyzicky odpadl, protože neměl nikoho na střídání. My jme hráli kolektivně  a týmový výkon se promítl do konečného výsledku," řekl trenér dorostenců Kelče Lukáš Vadel.

"Měli jsme dnes nedostatek hráčů. Přijeli jsme jen v 11 lidech, do pole musel i jedn z brankářů. Již v prvním poločase jsme byli pod tlakem, ale úspěšně jsme odolávali. Dokonce jsme z brejku dali branku a měli další dva úniky. Kdybychom je proměnili, domácí by byli asi opařeni. Ve druhém poločase nám totálně došly síly. Dostali jsme tam snad pět branek během dvaceti minut. Zesypali jsme se a zaměřili se jen na to, abychom z mnoha šancí domácích neprohráli dvouciferným skóre. Nemohli jsme tu jejich lavinu zastavit prostřídáním. Kelč dávala krásné branky, dvě z nich už jejich hráč pravděpodobně nikdy v životě nedá," řekl trenér Jarcové Michal Gromus.