Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Mládež

20.09.2019

Aktuální sonda do mládeže a týmu žen FC Vsetín

Aktivní jsme byli na frontě mládeže, když hlavně do mladších žáků přišlo mnoho nových hráčů vyzkoušet ligové zápasy proti Baníku, Zlínu, či Sigmě Olomouc.

Nelehký boj nás bude opět čekat ve starším dorostu ale věříme, že se vyhneme starostem jako minulou sezonu a kluci  získají sebevědomí (a body)  v následujících zápasech. Soutěž se náročná, nic lehkého nás nečeká. Mladší dorost, kam nám dorostla již početná  sestava vsetínských odchovanců  si pod vedením trenéra Jaroslava Kulhaje své odehraje v moravskoslezké divizi.

 

V týmu žen došlo k několika změnám a omlazení týmu. Některé hráčky jsou zranené. Některé ukončily činnost, jiné přeušily dočasně fotbalovou kariéru. Na druhou stranu přišlo mnoho hráček dorosteneckého věku. Takže dostanou příležitost i v týmu žen. Sezona bude taková sehrávací. Aby ženský fotbal měl i nadále na Vsetíně své místo v budoucnu. I holky mají naší podporu.

 

Početná sestava přípravek a benjamínků se opět rozrostla, aniž bychom museli dělat jakýkoliv nábor. Spíše než s  počtem hráčů  trpíme akutním  nedostatkem  tréninkových ploch. Proti  stejnému období loňského roku je v řadách FC Vsetín o  40 hráčů víc. Více trenérů, více  asistentů, vedoucích týmů. Jediné co nás na Vsetíně trápí jsou ty hrací plochy, kterých se nedostává.

 

Sportovní areálek  na Sychrově u základní školy  po loňské údržbě umělky prošel letošní rekonstrukcí a je zde  příjemněji. Sportovní areal Pod Pecníkem s umělou trávou a novými šatnami je plně využíván jak fotbalovým klubem, tak školami. Všichni vzhlížíme už jen k Ohradě a věříme, že se ledy brzo pohnou. Kamkoliv. 

 

Petr Říha