Krajský přebor

12.09.2015

Holešov jasně vedl krajský přebor? Rožnov s tím neměl žádný problém!

Velmi neočekávaný výsledek se zrodil ve šlágru krajského přeboru, kdy domácí Rožnov rozdtril doposud suverénního lídra z Holešova. Domácí dali branku hned v první minutě zápasu a zodpovědným výkonem svého soupeře doslova zválcovali.

Rožnov - Holešov 6:0 (4:0)

Branky: Michal Maléř 2, Jakub Maléř, Filip Zetocha, Martin Seidl, Mohammad Rezdar.

Rožnov: Barabáš - Žitník, Malina, Karban, Lukáš Maléř - Šimek, Fuksa, Jakub Maléř, Filip Zetocha - Rezdar, Michal Maléř. (Střídali: Seidl, Hrůzek, Talpa, Náměstek).

Domácí vstoupili do těžkého utkání impozantně. Hned v 1. minutě zakroutil po faulu na Rezdara Jakub Maléř svou vytříbenou levačkou z přímého kopu míč přesně k tyči. V 16. minutě našla chytrá přihrávka Šimka na velkém vápně Michala Maléře, který přízemní střelou zvýšil na 2:0. Ve 24. minutě si Rezdat efektně na prsa zpracoval dlouhý nákop Maliny a v prudkém běhu přesně zacílil. Hosté byli zralí na ručník a do přestávky ještě inkasovali počtvrté. Fuksa předvedl fotbalovou parádu a milimetrovou přihrávkou našel Michale Maléře.

Po přestávce v 65. minutě vyslal Talpa nádhernou kolmicí do sóla Seidla a hosté už měli na svém kontě rukavici. V 90. minutě se sice Fuksovi nepovedla technická střela, ale na dorážku si počkal Filip Zetocha a zdecimovaní hosté odjeli domů s kanárem.

"Hodně nám pomohla úvodní branka skoro po rozehrání. Nepustili jsme Holešova za celý zápas do vážnější šance. Výborně jsme zdvojovali jejich hráče a vytvářeli na ně tlak. Jsem s dnešním výkonem spokojený," uvedl po utkání trenér Rožnova Milan Náměstek.