Inzerce

19.06.2019

Končíme v neděli 30. června! - Zaregistrujte se na Valašském fotbale a kupte si roční předplatné! Druhé získáte zdarma!

Nová éra Valašského fotbalu s moderním designem webu se úspěšně rozjíždí. Připravili jsme pro Vás zajímavou akci.

Kdo si do neděle 30. června 2019 zakoupí roční předplatné, automaticky získává druhé předplatné na pět měsíců zdarma!

 

V období od 22. května do 30. června 2019 budeme kontaktovat nového ročního předplatitele na jeho uvedené registrační emailové adrese, aby nám sdělil jméno druhého člověka, na kterého mu vystavíme přístupový kód zdarma na pět měsíců. 

 

A  proč si koupit roční předplatné? 

 

Tak nějak jsme pochopili, že hodně z vás si láme hlavu nad tím, že je naše služba nyní zpoplatněna, tak jsme se rozhodli, že uvedeme věci na pravou míru.

 

V minulých letech jsme vám přinesli portál, na kterém se můžete dočíst o aktuálním dění ve valašském fotbale. Zprávy si bylo možno přečíst vždy pár hodin po zápasech a různých událostech. Přinesli jsme vám fotografie, které nikdo jiný a začali jsme taktéž dělat videa ze zápasů! To všechno proto, abyste nemuseli čekat na vydání tištěných sportovních deníků týdeníků a měli více informací o událostech, u kterých jste nemohli být.

 

Aby to bylo možné, bylo třeba hledat sponzory a partnery, kteří by nám s provozem finančně pomáhali. Toto získávání si partnerů není žádná lehká a někdy ani příjemná práce. Ti z vás, co s tím mají zkušenost, to jistě chápou. 
Odměnou partnerům za jejich pomoct byla reklama na našich stránkách a aktivnější psaní o týmech, které se rozhodli tito partneři podpořit.

 

Toto se však mnohým z vás nelíbilo. Rušilo vás množství reklam až do takové míry, že jste byli nuceni nám to psát a někdy i prohlašovat veřejně. Obtězovalo vás taktéž, že se zajímáme primárně o kluby sponzorů a říkali jste, že je to od nás nefér. 

 

Celou dobu jsme tyto informace shromažďovali a rozhodli se, že se chceme zlepšit! 
Řekli jsme si: "Dáme jim méně reklam, více fotografií, více článků a to o všech! Více videí a lepší prostředí pro čtení článků. No jo, jenže více redaktorů, více fotografů, více kameramanů, nový web, to chce všechno více peněz! Jo počkat! Oni chtěli méně reklam, to znamená méně sponzorů. Ok, dobře, ale to nejde moc dohromady.

 

A těm bystřejším už to dopaluje. Rozhodli jsme se proto, že web zpoplatníme a budeme doufat, že budou čtenáři rozumní a chápaví. Spočítají si, že 23,- kč měsíčně za takovou porci informací, fotek a videí je méně, než jedno točené pivo nebo jeden chleba, a že je to skoro čtyřikrát méně, než nákup tištěných sportovních deníků a týdeníků. Nemůžeme ale chtít všechno.

 

Proto budeme rádi, když si zakoupíte naše předplatné za opravdu lidovou cenu a podpoříte náš projekt, aby Vám denně přinášel co nejaktuálnější a nejzajímavější obsah. 

 

Závěrem bychom chtěli podotknout, že jsme opravdu všichni z týmu horlivě zvažovali, jestli nenecháme svých prací a rodin, abychom se mohli naplno věnovat novému webu tak, abyste ho měli zcela zdarma a nemuseli utrácet tak "nekřesťanské" peníze a my se nespokojili každý s párem tisíc za měsíc. Ale potom jsme si řekli, že přece Valaši nemůžou být tak krátkozrací, aby nám zpoplatnění nejatrativnějšího obsahu webu vyčítali. A komu se 23,- kč měsíčně platit nechce, tak toho nutit nebudeme.

 

Ono totiž i moderní vzhled našich nových webových stránek nebyl zadarmo. 

 

Jsme nejrychlejší, nejaktuálnější a nejlevnější zdroj informací z valašského fotbalu!

 

Mějte se moc krásně a přejeme vám spousty osobních i pracovních úspěchů!

Váš Valašský fotbal