III. třída - finále

17.06.2022

Vít Bartošák doufá, že si se strýcem Rendou zahraje i okresní přebor

Hráčem 12. jarního mistrovského víkendu se v naší anketě stal Vít Bartošák z Jarcové.

Konečné pořadí ankety: 

1. Vít Bartošák - Jarcová 32

2. Radek Růčka - Dolní Bečva 26

3. Jan Slovák - Hutisko 19

4. Lukáš Nejedlý - Loučka 11

5. Dušan Vala - SD Střítež/Hrachovec B 4

 

Těžký moment sezony

My jsme byli favoritem soutěže. Dokázali jsme to třeba i v zápasech, kde nám to moc nešlo nebo v zápasech, kde nám třeba chyběli čtyři hráči ze základní sestavy a my jsme to dokázali i tak vítězné zvládnout. Ve finále jsme se nejvíce zatím zapotili proti Valašské Polance B a vyhráli jsme jen 2:1. 

 

Postupové oslavy

Budou po posledním zápase, který sehrajeme v Lužné příští sobotu s Valašskou Polankou B. Pak se přesuneme na naše hřiště a oslavíme to. 

 

Asistence

Je fakt, že si se strýcem Rendou letos v útoku rozumíme náramně. Přihrajeme si to navzájem, nebo se do toho zapojí Michal Tomšej či někdo ze zálohy. 

 

Strýc Renda v okresním přeboru

Pevně doufám, že ho překecáme. Chtěl bych si s ním ještě sezonu minimálně zahrát. Nyní se přetahujeme o góly. Tím, že jsem dal čtyři Střelné, tak mám 22 a strýc jen 20 (smích). 

 

Platba za čtyři góly

Čtyři góly jsem ještě z Jarcovou nedal. Na závěrečné přistane litr Režné. My jsme v Jarcové pendrekoví (smích). 

 

Okresní přebor a jiné nabídky

Chci minimálně jednu sezonu ještě hrát v Jarcové. Ano, nabídky jsou na stole, ale z takového týmu by se mi špatně odcházelo. Třeba se nám podaří ještě postoupit dál a já nebudu muset ocházet do vyšší soutěže sám. Každopádně se chci fotbalově i nadále posouvat výše.