III. třída - finále

22.05.2022

Jarcová - Lhotka 5:2 (2:1)

Lhotka dohrávala dobře rozehraný zápas v Jarcové v devíti

Lhotka trápila Jarcovou. Padly dvě červené karty. Během tří minut byli vyloučení hostující Palička s Kovařčíkem.

Branky: 30. Kuráň, 44. Žilinský, 66. a 82. Vít Bartošák, 78. Ondruš - 9. a 72. Závada.

David Bártek (trenér Jarcová)

Prozatím jsme ve finálové skupině narazili na nejsilnějšího soupeře. Lhotka má zkušený tým a věděla, co hrát. Po naší špatné domluvě šel soupeř brzy do vedení. My jsme se postupně dostávali do zápasu, zlepšili jsme pohyb. Za stavu 3:1 si Lhotka sama zkomplikovala zápas po dvou správně udělených červených kartách, kdy tam byl úder loktem do našeho hráče a kritika mladého rozhodčího s vulgárními výrazy. Ten to měl v utkání těžké. Proti devíti jsme si pak došli k zasložené výhře.

Ladislav Šebesta (hráč Lhotka)

Vyrovnaný zápas, v kterém jsme vydrželi se silami do 60. minuty. Pak už byli domácí lepší, i když jsem od nich čekal víc. Naše dvě červené karty byly výsledkem arogance mladého rozhodčího, který řídil utkání tendečně a absolutně mu chyběla pokora. Nechal hrát soupeře i ve 12 hráčích, nevyloučil domácího brankáře za zmaření vyložené šance, kdy gólman hrál rukou mimo pokutové území. No a naši hráče se neudrželi.