Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
III. třída - C

16.09.2020

Polemika - Vyjádření hrajícího trenéra Loučky Daniela Boráka k zápasu proti Policím

Přinášíme vyjádření hrajícího trenéra Loučky Daniela Boráka k okolnostem domácího zápasu proti Policím.

Já si nebudu stěžovat na výkon pana rozhodčího Holuba. Je pravda, že nějaké situace mohl vyřešit trochu jinak, ale nelíbí se mi, že trenér polic Martin Sarközy napsal, že náš hráč Ondřej Bargel dostal dvě žluté karty.

 

Dvě žluté karty pro Ondřeje Bargela

 

Ve 30. minutě na půli hřiště byl faulován Příhoda, ale hráčem Šantrůčkem, ne Bargelem, který oprávněně viděl žlutou kartu. V 70. minutě po mojí chybě na půli hřiště jsme s Ondrou Bargelem zatáhli za ruční brzdu a faulovali jsme Plesníka. Byl jsem v tom souboji stejně jako Bargel a rozhodčí Holub udělil žlutou kartu Ondrovi Bargelovi. Takže v zápase dostali žlutou Bargel a Šantrůček. Já jsem trenérovi Polic po zápase řekl, že jsem ji dostal já. Bylo to na základě toho, že mi rozhodčí Holub sdělil, že mi žlutou kartu udělil. V zápise ji však uvedenou nemám. 

 

Potyčka Kundrát, Kubáč

 

Matěj Kundrát šel do souboje a oba dva spadli na zem. Jak se Kubáč zvedal, byl on ten první, kdo napadl našeho hráče chycením za dres v oblasti krku. To si náš hráč nenechal líbit a vrazil do něj. Podle mého názoru hráč s číslem 16 Kubáč pád zbytečně přihrál. Podle mého pohledu rozhodčí Holub měl udělit červenou kartu na obou stranách. Rozhodl se jinak - dát oběma hráčům žlutou kartu.

 

Vyloučení Kubáče ve 2. poločase

 

Můj bratr Dominik dostal balón, který si obhodil kolem Kubáče a chtěl ho oběhnout. My jsme šli do situace čtyř proti dvěma. Kubáč udělal úkrok do prava a tím bratrovi zmařil situaci, která mohla být gólová. Přišla druhá žlutá karta a Kubáč šel ze hřiště oprávněně. Na druhou stranu, když nevyloučil našeho Kundráta v prvním poločase, mohli i po této situaci Kubáčovi ještě domluvit a neudělit druhou žlutou kartu a tím červenou. Popis vyloučení Kubáče v zápise o utkání neodpovídá tomu, co se skutečně stalo na hřišti.