III. třída - C

15.01.2022

Památné podzimní zápasy - Loučka ukázala v Kladerubech, že se jí bude krátit dech

V pravidelném seriálu se vracíme k zajímavým zápasům odehraného podzimu této sezony.

Loučka vstupovala do sezony remízou 5:5 v Kladerubech. Tato remíza naznačila mnohé. Pod novým trenérem Kocmanem vstoupila do zápasu skvěle. Vrativší se střelec Valaska dal první dvě branky. Loučka postupně tlačila na soupeře tak, že vyhrála první poločas 2:4.

Jenže ve druhém poločase dala již jen jednu branku, byť po trefě Kopřivy vedla v 67. minutě 2:5. Vzhledem k tomu, jak špatně se Loučka po restartu fotbalu připravovala, došly jí síly. To již naznačila velmi výrazně letní příprava a přeneslo se to do mistrovských utkání. Kladeruby, které naopak zaznamenaly vzestup, dokázaly brankami Plesníka, Pelce a Foukala srovnat a vybojovat cennou remízu.

Zápas jako by předznamenal bídný podzim Loučky. Uvidíme, jak špatně rozehranou sezonu na jaře Loučka pod vedením staronového trenéra Boráka dokončí, protože cíl je jednoznačný - vrátit se mezi špičkové týmy III. třídy.