Divize F

20.06.2020

Všechovice - Valašské Meziříčí 6:3 (2:3)

Valmez zapomněl ve Všechovicích ve druhém poločase hrát fotbal a Tatran mu nasázel kupu branek

Fotbalisté Valašského Meziříčí v divizním měření s Tatranem Všechovice ve druhém poločase zcela propadli.

Branky: Jan Plešek 2, Hrdlička, Hoffmann, Richter, Rolinc - Výmola 2, Vozák.

"Do utkání jsme vstupovali s respektem, vzhledem ke kvalitě Valašského Meziříčí, jehož dva zápasy s Kozlovicemi a Hranicemi jsme viděli a ukázali tam velkou kvalitu. To se také projevilo na hřišti, kdy jsme dostali brzy dvě branky, kterým vždy předcházela série individuálních chyb. Postupně jsme se dostali do zápasu, dali dvě branky, ale přesto do poločasu ještě jednou inkasovali. Druhý poločas byl zcela v naší režii. Hráli jsme útočně, dali čtyři branky a další šance ještě neproměnili. Výkon směrem dopředu byl z naší strany velmi kvalitní. Další zápas nám odřekl Frenštát, a tak se v pátek 26. června představíme od 17 hodin v Bělotíně," řekl trenér Všechovic Petr Zatloukal.

"Bylo to pro mě velmi poučné utkání. Od začátklu jsme v zápase dominovali a šli do dvoubrankového vedení. Domácí tam měli velkou šanci Heinzem, který trefil tyčku. To mělo být pro nás varování. Na 0:3 nezvášil z přečíslení dvou na brankáře Jonáš Vrána a pak jsme po centrech dostali identické branky. To už naše obrana nepracovala tak dobře. Do poločasu jsme strhli vedení na svou stranu. Ve druhém poločase po vystřídání nastal v naší hře chaos. Jedna věc je, jakou kvalitu má sestava v určité fázi zápasu, ale druhou věcí je fakt, že jako divizní tým se takto nemůžeme prezentovat. Ten výkon ve druhém poločas byl špatný a utržili jsme debakl. Co se týká náhrady za končícího Staňka, tak nic nehrotíme, ale je možné, že pokud bude možnost, tak jeden hráč náš kádr ještě do startu nové sezony posílí," řekl trenér Valmezu Pavel Hajný.

Videoreportáž z utkání uvede informační portál www.valasskyfotbal.com ve svém zítřejším vydání v neděli 21. června.