Divize F

28.10.2022

Valmez uzavře podzim doma proti Rýmařovu

Poslední mistrovský zápas tohoto roku je tady! Již zítra, v sobotu 29. 10. 2022 vyzveme v 10:00 na domácím hřišti tým SK Jiskru Rýmařov.

Ke vstupence jako obvykle klobása a nápoj grátis. 
V sobotu vyzveme v 10:00 v posledním boji o mistrovské body tým SK Jiskru Rýmařov. S tímto týmem se důvěrně známe. Setkávali jsme se spolu jak za našeho působení v třetí lize, tak i následně za našeho posledního působení v divizi F. Rýmařov se aktuálně nachází na 10. místě divizní tabulky se 13 body za 3 výhry, 4 remízy a 5 proher. Hlavní trenér hostů, pan Milan Furík, se může spolehnout například na matadora a kapitána týmu Kamila Kocúra, střelce Petra Navrátila nebo golmana Petra Kameníka. 

 

Náš A tým se po posledním zápase a prohře s Frenštátem nachází na 7. místě divizní tabulky se 17 body za 5 výher, 2 remízy a 5 proher. Svěřenci Pavla Hajného tak zcela jistě budou chtít v posledním zápase podzimní sezóny vylepšit svoje tabulkové postavení a naplno bodovat. Nahrávat by tomu měla i abcence zranění v našem týmu. Věříme, že náš střelec a kapitán týmu Martin Výmola vylepší své podzimní statistiky a posune se ze sdíleného 3 místa tabulky střelců výše. 

 

Zápas vypukne v 10:00 na domácím hřišti. Tak přijďte podpořit naše borce v posledním mistrovském zápase tohoto roku!

 

Antonín Hořín