Divize F

26.08.2022

Valmez hostí Břidličnou - akce nápoj a klobása GRÁTIS ke každé zakoupené vstupence pokračuje!

Domácí TJ Valašské Meziříčí v sobotu v 10:00 přivítá celek TJ Břidličnou. Přijďte podpořit náš A tým a pořádně zafandit.

A pozor, akce nápoj a klobása GRÁTIS ke každé zakoupené vstupence pokračuje!
Další domací zápas o důležité mistrovské body je tady. Tentokrát přivítáme klub TJ Břidličnou. Tento klub je divizním nováčkem, kdy postoupil z druhého místa krajského přeboru. Pro bezmála 3000 městečko se jednalo o historický postup do divizní soutěže. Aktuální forma našeho soupeře je ze tří zápasů 1 výhra (2:0 nad FC SO Bruntálem) a dvě prohry (2:3 s Unie Hlubina a 6:3 s MFK Havířov). Díky těmto výsledkům je aktuálně Břidličná na 10. místě tabulky se 3 body. Tým okolo trenéra Jaromíra Lukáše se může spolehnout na celou řadu zkušených opor, které na divizní nebo třetiligové úrovní již nějakou dobu působili. Příkladem je například brankář Ludvík Zifčák nebo kapitán Roman György.

 

Domácí tým naopak bude chtít opět doma naplno bodovat a doplnit do mistrovské tabulky ztracené body z Opavy, kde jsme opět vedli dvoubrankovým rozdílem, ale zápas dotáhli pouze na remízový výsledek. Pozitivem může být skutečnost, že náš tým v posledních třech zápasech neprohrál a se dvěmi remízami a jednou výhrou se nachází s 5 body na 3. místě tabulky. Naši hráči budou chtít zcela jistě navázat na dobré výkony z posledních kol a nadále se prezentovat kombinačným a útočným fotbalem, který jim ordinuje trenér Pavel Hajný. 

 

Přijďte podpořit naše hráče v tomto důležitém zápase! Výkop je v sobotu, 27. 8. v 10:00!

 

Antonín Hořín