Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
Divize F

06.11.2019

Pavel Hajný vrátil Valmez do důstojné fotbalové společnosti a cílí na dvě posily

Zkušený trenér Pavel Hajný vrátil Valašské Meziříčí do dobré fotbalové společnosti pátého místa po podzimní části divize F.

Jak hodnotíte podzimní páté místo? 

 

Je to solidní umístění. Vždy to může být lepší, ale tabulka je vyrovnaná a je tam až osm týmů, které mnohou myslet na ty nejvyšší přičky. My jsme po sestupu chtěli chytit začátek. To se nám podařilo, a tak podzim lze hodnotit kladně. 

 

Prohráli jste jen třikrát.

 

Mě zklamala nejvíce dvě utkání. Porážka s Třincem B, kdy jsme na soupeře měli, ale podali jsme mdlý výkon a zpackané utkání v Novém Jičíně, kde se sice remizovalo, ale měli jsme vyhrát. Doma jsme prohráli s Opavou B, kdy jsme ale ve druhém poločase podali velmi dobrý výkon. No a v Rýmařově jsme padli s jedním z aspirantů na postup, ale druhý poločas jsme tam měli tolik šancí a hráli tak dobře, že to byl náš nejlepší podzimní poločas, jen nakonec nebyl bodově ohodnocený. 

 

Hned na začátku sezony se vykrystalizovala základní sestava a hrál jste to vlastně v 11 hráčích. 

 

Podzim nám ukázal, že potřebujeme kádr doplnit. Měli jsme deset stabilních lidí. Gajdoš s Kundrátem nemají tolik čas trénovat a Daniš se Strakou potřebují ještě nabrat zkušenosti v rezervě, aby byli časem stabilními členy našeho kádru. Měli jsme štěstí, že se nám vyhýbala zranění a karty. 

 

Zapracoval jste do sestavy mladé odchovance Valmezu. Bratři Vránové, Kadla nebo Vozák obstáli na výbornou. 

 

S tím jsem v létě do kluvu šel, že budeme za jedno s jeho vedením a budeme zapracováváat odchovance klubu. S mládeží se pracuje dobře a chtělo by to ještě více dělat tu návaznost na první tým, aby nás to odchovanci doplňovali. Tým je a bude tvořen pod mým vedením hráči z Valmezu a jeho blízkého okolí. Co citím jako problém, je absence střední generace hráčů Valmezu kolem 25 let, ta tu nyní chybí. 

 

Tabulka po podzimu svádí k myšlenkám na přičky nejvyšší. 

 

Zase bude záležet na začátku jara, jak se chytíme. S vedením nemáme jasný cíl bojovat o postup, ale určitě bychom se chtěli pohybovat co nejvýše a kádr chceme pro jaro rozšířit o dva mladší hráče z valašského regionu. Snad jednání dopadnou dobře.