Divize F

17.08.2019

Oku lahodící hra a jasné vítězství Valmezu!

Kdo dnes přišel ve Valmezu na fotbal, rozhodně se nenudil!

První standartní situace, kterou byl rohový kop sice patřila hostům z Bruntálu, ale to bylo v první půli vše, co jim domácí povolili. Když v 10. minutě Výmola zkušeně zužitkoval pokutový kop, po ruce jednoho z hostujících obránců, naše borce to zdravě nabudilo a herní převaha byla znát.

Do poločasu padly další dvě branky. Nejprve se ve 23. minutě „přes zeď“ výstavně trefil Michálek a ve 31. minutě uzavřel útočnou podívanou pohotovou střelou zpoza obránce Vozák. Jedinou větší akci hostů vyřešil včasným vyběhnutím Michut.

Druhou půli zahájili pokusem o úpravu výsledku bruntálští. Vítr z plachet jim, po parádním propíchnutí míče za obranu, sebral „hroťák“ Výmola přesnou střelou ke vzdálenější tyči. A když útok Bruntálu, díky souhře Michut – Vozák, a ani několik „tutovek“ Valmezu (Vrána J., Gajdoš) neskončily gólem, zastavil se výsledek utkání na skóre 4:0.

Poděkování za korektní hru od delegáta utkání pro oba týmy (nebyla udělena žádná karta!) bylo jen „třešničkou na vítězném valašskomeziříčském dortu“.