Divize F

17.08.2019

Valašské Meziříčí - Bruntál 4:0 (3:0)

Mávnutí kouzelného proutku Pavla Hajného funguje ve Valmezu zatím na jedničku

Valmez je po sestupu do divize pod trenérem Pavlem Hajným k nepoznání. Doma smetl Bruntál a hlavně fotbalem s množstvím šancí bavil.

Branky: 10. a 49. Výmola, 23. Michálek, 31. Vozák.

Valašské Meziříčí: Michut - Vozák (72. Matyáš), Švec, Michálek, Farkas Kiss (46. Michal Kundrát) - Kadla, Juříček, Žilinský, Jonáš Vrána (79. Daniš) - Šimon Vrána. Výmola (65. Gajdoš). Trenér Pavel Hajný.

"Soupeř měl hned v první minutě dva rohové kopy a za celý zápas jednu šanci, při které nás podržel v brance Michut. Jinak jsme v utkání dominovali. Soupeře jsme přehrávali a vytvořili si nakonec šancí na deset vstřelených branek. Již za stavu 0:0 měl výbornou možnost Výmola, ale hlavičkoval ze šesti metrů vedle. Pak zahrál soupeř rukou a z penalty jsme šli zaslouženě do vedení. Když se krásně z přímého kopu trefil Michálek, druhá branka nás ještě více uklidnila. Bratři Vránově měli další možnosti, ale do přestávky se prosadil po pravé straně a následně střele na zadní tyč Vozák. Z kraje druhého poločasu jsme přidali čtvrtou branku, když šel sám Výmola. Obraz hry se nezměnil. Měli jsme jasně navrch," řekl trenér Valmezu Pavel Hajný.