Divize F

12.08.2022

Domácí divizní premiéra Valmezu? Nápoj a klobáska zdarma, nový hrací čas - sobota 10:00!

Již tuto sobotu nás čeká první domácí zápas sezóny 2022/2023. V sobotu 13. 8. 2022 v 10:00 vyzveme nováčka v divizní soutěži, tým FK Krnov. Věříme, že nový čas domácích utkání pomůže k větší divácké návštěvnosti.

Tým FK Krnov je nováčkém v divizi F, kdy si hráči okolo trenéra Gustava Santariuse vykopali jednoznačný postup z krajské soutěže. Na druhý tým TJ Břidličné měli jednoznačný náskok 18 bodů. První divizní zápas se jim na domácím hřišti moc nepovedl, před krásnou necelou tisícovkou fanoušků podlehli v derby s Bruntálem 0:1. Hosté budou spoléhat na celou řadu kvalitních opor jako je kapitán Martin Sklenařík, Martin Václavek nebo Jakub Swiech. Zajimavou akvizí je i nigerijský stoper John MackDonald Igbinoba.

Domácí tým, TJ Valašské Meziříčí, po prvním mistrovském zápase bral bod z hříště FK Bílovce, ovšem s hořkostí, jelikož domácí vyrovnali na 2:2 v 90. minutě zápasu. Svěřenci Pavla Hajného budou chtít určitě navázat na dobře odehraný poločas v Bílovci. Na hřišti nebudou chybět naše opory jako Martin Výmola, Viktor Žilinský, Martin Švec nebo Pavel Macíček. Zápas určitě nabídne zajimavou fotbalovou podívanou.

Pro naše věrné fanoušky jsme si nachystali skvělou akci! Ke každé zakoupené vstupence dostanete nápoj a klobásu zcela ZDARMA!

Tak přijďte podpořit naše borce v prvním domácím zápase sezóny a ukázat, kdo je tady doma!

A kdo by chtěl podpoři náši "Benfiku", tak ta hraje v neděli v 17:00 na hřišti ve Valašské Polance.