Divize E

30.03.2022

FC Vsetín - PRONÁJEM HRAcÍ PlOCHY Pod Pecníkem - JARO 2022

Jako každý rok nabízí FC Vsetín podle možností hrací plochu na umělce Pod Pecníkem.

Objednávky prosíme adresujte výhradně do našeho fotbalového mailu fotbal@fcvsetin.cz
S telefonním a e-mailovým kontaktem, ihned se Vám ozveme.

 

Cena pronájmu je pro nadcházející zimní období 3 000,-Kč za zápas (včetně osvětlení). 
Po předběžné rezervace bude vystavena faktura. Jakmile se objeví platba na účtu, bude váš čas zanesen do rozpisu zápasů. Rozpis ploch a zápasů můžete najít na stránkách naší mládeže (www.fcvsetin-mladez.cz), viz soubory na „Nástěnka“.

Hrací časy zápasů jsou stanoveny na 10:00, 13:00, 16:00 nebo 18:00. Prosíme, vybírejte pouze z těchto 4 variant, libovolný víkendový den (sobotu nebo neděli). Ve všední dny probíhají odpoledne Pod Pecníkem tréninky domácího FC Vsetín. Dopoledne ve všední dny patří umělka Pod Pecníkem středním školám.

 

O víkendech dále mají přednost všechny týmy domácího FC Vsetín. Trenéři jsou u nás aktivní a akční, přátelských zápasů probíhá hned několik každý víkend. Vězte proto, že dokud neproběhne platba za rezervaci, termín je k dispozici komukoliv rychlejšímu. Platí zde tvrdé pravidlo: "Kdo platí první, ten hraje". Proto neváhejte, plocha je jen jedna a dny nejsou nafukovací. Děkujeme za pochopení.

 

Letos proběhla Pod Pecníkem velká údržba hrací plochy odbornou firmou. Do konce prosince budou opravena i některá prasklá světla, za několik desítek tisíc. Tak aby bylo vše připraveno na jarní přípravu všech týmů. Zázemí Pod Pecníkem slouží všem sportovcům na jedničku.

ROZPIS PLOCH: 

 

http://fcvsetin-zaci.cz/

Vlevo Nástěnka a rozpis hracích ploch na příslušný týden)