Divize E

05.08.2022

Mužské týmy Valmezu startují sezonu

Nová sezóna 2022/2023 je tady!

Tento víkend začínají oba naše mužské týmy. V sobotu v 10:00 vyzve doma náš B tým mužstvo FK Vigantice. V neděli zájíždí náš A tým na svůj první mistrovský zápas do Bílovce. Výkop je plánován na 17:00.

Dlouho očekávaný start nové sezóny je tady! Tento víkend to naplno opět všechno vypukne. Náš A tým čeká první zápas v divizní skupině F, kdy v neděli v 17:00 vyzveme domácí tým ŠSK Bílovec. S tímto soupeřem se důvěrně známe z celé řady přátelských zápasů. V posledním takovém měření sil jsme se rozešli smírně 2:2. ŠSK Bílovec vstoupil do sezóny taktéž úspěchem v předkole poháru, kdy si poradil s týmem FK SK Polankou n. O. 1:2 a již nyní se v prvním kole můžou hráči těšit na druhligový tým FK Třinec. Tým s lodivodem Jana Woznicou se může spolehnout hlavně na trojici hráču: Mozol, Cverna a Střelec. Čeká nás určitě těžký zápas, který nabídne zcela jistě spousty zajímavých fotbalových momentů. Výkop je plánován v neděli, 7. 8. v 17:00 na fotbalovém stadionu v Bílovci. 

 

Přijďte podpořit naše borce v prvním mistrovském zápase sezóny a společně je dovézt k toužebným třem bodům!

 

A pokud máte čas i v sobotu dopoledne, od 10:00 na domácím hřišti bude probíhat zápas našeho B týmu proti týmu FK Vigantice!

Antonín Hořín

foto: archiv TJ Valašské Meziříčí