Staňte se generálním partnerem portálu Valašský fotbal Partnerstvím získáte exkluzivní plochu pro Vaši inzerci

Dozvědět se více
Divize E

17.09.2021

Karolinka slavila 90 let i na hřišti

Po pátečním svátečním večeru s těmi, kteří nám zajišťovali a zajišťují podporu ve sportu, který máme nejraději, se v sobotu již odehrávaly lité souboje těch, kteří díky této podpoře si fotbálek užívají.

Dopolední turnaj přípravek byl tentokrát ochuzen o naše kamarády ze Slovenska a to z prostého důvodu, začal školní rok a na Slovensku se situace zpřísnila. I přesto měl turnaj vysokou úroveň a to díky všem mužstvům . Přispělo k tomu i nádherné počasí s přímo letními teplotami. Vítězem se nakonec stalo mužstvo domácích, kteří pod vedením Vítka Surého, Romana Davídka a Ivo Davídka slavilo se ztrátou jen jedné remízy celkové prvenství. Druhé Vigantice a třetí Horní Bečva byli domácím více než důstojnými soupeři. 

Hned po turnaji nadějí se do toho pustily staré gardy, nutno podotknout, že slovo "staré" zde vůbec není na místě. Vysoce kvalitní výkony podávali všichni, kteří v tom horku měli odvahu nastoupit. O celkové pořadí vlastně ani nešlo, nicméně nutno podotknout, že absolutním vítězem se stali naši družební hosté a to fotbalisté 35+ ze Žiliny/Bytčice.

Co závěrem? 

Všichni přítomní si přišli na své, dopolední turnaj pod vedením již jmenovaných trenérů domácí přípravky a odpolední pod vedením Martina Šimáka se svého úkolu zhostili na více než výbornou, řeči Černých baronů (Kefalína), takřka na 130%.
Za zmínku stojí zajištění perfektního zázemí pro hráče a diváky, prostě tato akce vyšla!

 

Jaroslav Valián