Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
1.B třída - skupina A

05.01.2021

Ze zlatého archívu valašského fotbalu - Roman Zámečník se stal novým trenérem Hovězí

V nové rubrice přinášíme vzpomínku na zajímavé události z valašského fotbalu od vzniku našeho informačního portálu v roce 2015.

Uplynulo již pět let, co sedí na lavičce Hovězí bývalý vynikající hráč a nyní trenér Roman Zámečník. 

 

Fotbalisté Hovězí měli loni na víc. Dlouho se díky stabilní formě pohybovali v nejlepší trojce soutěže, ale nakonec je do kolen srazilo několik zbytečných kontumací za neoprávněný start hráče, který neměl zaplacen členský příspěvek FAČR a neměl aktivní ID. Do nové sezony jde Hovězí opět s perspektivním kádrem.

 

Dlouholetá opora záložní řady Roman Zámečník se přesouvá na trenérskou lavičku. "Příprava začala v půlce července. V jediném přípravném zápase porazilo Hovězí Nový Hrozenkov 5:1. Branky vstřelili Štrbík, Juřica, Šrámek, Tkadlec, Zádilský. V kádru by neměl figurovat Daniel Hromada, který odešel pracovně do Prahy. Do týmu se po dvou letech vrací Zdeněk Kostka, který pracovně i fotbalově působil na Ostravsku a po vyléčení zranění by někdy kolem třetího kola naskočit. Otazník visí nad návratem Richarda Šimčíka z Halenkova. Již na jaře to po dlouhém zranění zkoušel Radek Kostka a měl by být členem kádru. Za zmínku stojí ještě Štrbík, který kombinuje fotbal s hokejem a bojuje o začlenění do kádru VHK Vsetín. Z Janové se měl vrátit Filip Trlica, ale údajně má namířeno do Prlova," popisuje dění v Hovězí redaktor klubových webových stránek s hostující brankář Hovězí v Huslenkách Marek Hučík.