09.08.2015

Prlov si pokazil zápas v Hrachovci hloupým vyloučením

Až do zbytečného vyloučení Zichy byl Prlov v Hrachovci lepším celkem a vedl 0:1. Hostující hráč však zbytečně hrubě urazil asistenta rozhodčího u banální reklamace autového vhazování. Hrachovec následně ovládl zápas třemi brankami, i když jeho herní projev měl k dokonalosti daleko.

Domácí představili v brance veterána Vladimíra Vajgla a ten podal vynikající výkon,. Do Hrachovce se vrátil také z Valašského Meziříčí gólový útočník Orság a jednou se v zápase prosadil. Do 52. minuty, kdy šel Prlov do deseti to vypadalo na porážku domácích, pak se zápas úplně obrátil.

"Hned v 1. minutě nedal šanci hlavou Orság, ale to bylo z naší strany v prvním poločase vše. Hosté byli lepší a vedli brankou Fily. Když se nechal jejich Zicha zbytečně po přestávce vyloučit, tak nás to nakoplo. Michal Cahlík z dvaceti metrů srovnal, Orság se prosadil hlavou, a po centru Konvičného uzavřel skóre Baroš," doplnil po zápase pohled domácích předseda klubu Dušan Janošek.

Hrachovec - Prlov 3:1 (0:1)

Branky: Cahlík, Orság, Baroš - Fila.