16.08.2015

Patrik Kubáň položil základ premiérovému vítězství Prostřední Bečvy

Francova Lhota nestačila na Prostřední Bečvu, ale o dvě branky horší nebyla. I když domácím chyběla trojice hráčů základní sestavy Kysučan, Hartman, Fiurášek, vyrovnali se s tím a hlavně díky dvěma brankám Patrika Kubáně poprvé v sezoně vyhráli.

Prostřední Bečva - Francova Lhota 3:1 (2:0)

Branky: Patrik Kubáň 2, Lukáš Křenek starší - Ota Zimek.

Domácím to v úvodu sezony drhne, ale první body mají. Při první brance si zleva navedl míč Patrik Kubáň a trefil se náramně. Při druhé brance dostal Kubáň luxusní míč od Poláška za obranu a domácí vedli o dva góly. Hosté zápas nezabalili a byli hodně kousaví. Za stavu 2:0 trefili dokonce břevno.

Po přestávce dostal míč do sebe střelec hostí Zimek a skluzem zadělal na drama. Domácí řady uklidnila kuriózní situace. Hosté zahrávali kop od branky, dva útočníci domácích zůstali stát na hranici pokutového území. Po odraženém míči se nestačil hostující obránce vysunout a Lukáš Křenek starší přetavil situace dva na jednoho ve třetí branku domácích a poslední v zápase. I když domácí zatím nenavázali na vynikající jaro, tři body zůstaly v jejich vlastnictví.