13.09.2015

Martin Fiurášek rozhodl o porážce favorita z Hovězí

Domácí hráči nastoupili k tomuto utkání od začátku velmi odpovědně, potřebovali odčinit ztrátu dvou bodů minulý týden v Ratiboři. Až do 18. minuty hrálo bez branek,domácí kopali v utkání celkově deset rohových kopů, i z toho je vidět domácí převahu.

Prostřední Bečva - Hovězí 2:1 (1:1)

Branky: Ondřej Kuba, Martin Fiurášek - Martin Kučera

Komentář sekretáře Prostřední Bečvy Lubomíra Kysučana:

Přesto po chybě domácí obrany se dostal ke střele hostující Martin Kučera a ve 20. minutě otevřel skóre a hosté vedli 1:0. Ve 26. minutě stáhl rukou hostující obránce domácího útočníka, hlavní rozhodčí nařídil pokutový kop, který s přehledem proměnil kapitán Ondra Kuba a srovnal na 1:1. Do konce poločasu se skóre nezměnilo, domácí kopali opět rohové kopy, ovšem brankový efekt nepřinesly.

Ve druhém poločase měli domácí i hosté několik brankových šancí, avšak až v 58. minutě zahrával Patrik Kubáň rohový kop,našel přesně hlavičku Martina Fiuráška a ten neomylně skóroval a uzavřel konečné skóre utkání na 2:1.

Jak hodnotil utkání kouč domácích Zbyněk Jurajda? "Po minulém nevydařeném utkání v Ratiboři kluci zabrali a určitě zaslouženě zvítězili na dosud vedoucí tým tabulky 1.b třídy. Hrací pohoda a výkon bude potřeba hlavně příští týden,kdy sehrajeme derby utkání na Hutisku."