23.03.2016

Lidečko si s chutí zastřílelo a pak hurá do sklípku

Brumovice - Lidečko 2:9 (1:3) Branky: Radim Gargulák 3, Honza Novosad 2, Roman Zezulka, Tomáš Františák, Jarek Novosad, Sestava: Bronislav Hyžák – Tomáš Františák, Robin Buček, Radek Číž, Zdeněk Havelka – Honza Novosad, Ríša Kulíšek, Jarek Novosad, Robin Čech – Roman Zezulka, Radim Gargulák Na střídání: Pavel Brhel Toto přátelské utkání bylo pro nás velmi netradiční, protože jsme hráli proti týmu, který je od naší vesnice vzdálen 120km. Brumovice hrají III. třídu v Okresu Hodonín. Přestože jsme zápas vyhráli vysokým výsledkem, tak domácí hráli sympatický fotbal a snažili se o kombinace, přestože z nich ztráceli i spoustu míčů a taky dostali hromadu branek. Prvních 20.minut ale bylo celkem vyrovnaných. Lidečko se nikam neponáhlalo, a tak musel na hráče zapůsobit faktor trenér, který se hráče Lidečka snažil vybudit k větší snaze. Ve druhém poločase už to byla velká exhibice. Hráči Lidečka byli prostě úplně někde jinde fyzicky. Opět se ve výborném světle představil Radim Gargulák, který dělal defenzivě domácích velké problémy. Zdravotní trable posledních týdnů nepustily do plného zatížení Romana Zezulku. "Naši ogaři si dnes zahráli velice povedený zápas. Jsme rádi, že nám vyšlo počasí a že se tento přátelský zápas mohl uskutečnit. Domácí hráli sympatický fotbal, snažili se o kombinace už od vlastní obrany, ale naši hráči je výborně presovali a získávali na jejich půlce spousty míčů. Nás pak čekalo těžké odpoledne ve vinném sklípku. Myslím, že i tady to pro nás dopadlo výborně a doufáme, že jsme tímto zájezdem naše hráče potěšili," dodal k utkání předseda Lidečka Josef Hyžák. Ilustračni foto zdroj: www.fotbalzasova.cz

Brumovice - Lidečko 2:9 (1:3)

Branky: Radim Gargulák 3, Honza Novosad 2, Roman Zezulka, Tomáš Františák, Jarek Novosad,
Sestava: Bronislav Hyžák – Tomáš Františák, Robin Buček, Radek Číž, Zdeněk Havelka – Honza Novosad, Ríša Kulíšek, Jarek Novosad, Robin Čech – Roman Zezulka, Radim Gargulák
Na střídání: Pavel Brhel
Toto přátelské utkání bylo pro nás velmi netradiční, protože jsme hráli proti týmu, který je od naší vesnice vzdálen 120km. Brumovice hrají III. třídu v Okresu Hodonín. Přestože jsme zápas vyhráli vysokým výsledkem, tak domácí hráli sympatický fotbal a snažili se o kombinace, přestože z nich ztráceli i spoustu míčů a taky dostali hromadu branek. Prvních 20.minut ale bylo celkem vyrovnaných. Lidečko se nikam neponáhlalo, a tak musel na hráče zapůsobit faktor trenér, který se hráče Lidečka snažil vybudit k větší snaze. Ve druhém poločase už to byla velká exhibice. Hráči Lidečka byli prostě úplně někde jinde fyzicky. Opět se ve výborném světle představil Radim Gargulák, který dělal defenzivě domácích velké problémy. Zdravotní trable posledních týdnů nepustily do plného zatížení Romana Zezulku.
"Naši ogaři si dnes zahráli velice povedený zápas. Jsme rádi, že nám vyšlo počasí a že se tento přátelský zápas mohl uskutečnit. Domácí hráli sympatický fotbal, snažili se o kombinace už od vlastní obrany, ale naši hráči je výborně presovali a získávali na jejich půlce spousty míčů. Nás pak čekalo těžké odpoledne ve vinném sklípku. Myslím, že i tady to pro nás dopadlo výborně a doufáme, že jsme tímto zájezdem naše hráče potěšili," dodal k utkání předseda Lidečka Josef Hyžák.