Komplexní developerská činnost Přes 80 realizovaných projektů, 20 let působnosti na českém i slovenském trhu.

Dozvědět se více
1.B třída - skupina A

22.02.2021

Ze zlatého archívu valašského fotbalu - Aleš Vyškovský skončil na lavičce Jablůnky

V pravidelné rubrice se vracíme k zajímavým událostem valašského fotbalu od doby vzniku našeho informačního portálu v roce 2015.

Aleš Vyškovský, který jako trenér Jablůnky měl lví podíl na to, že tento tým po postupu z okresního přeboru brázdil několik sezon přední místa v tabulce, není již koučem tohoto celku. Po debaklu s Prlovem doma v poměru 0:4 u týmu skončil. K týmu se vrátil místní legendární kouč Jan Kovář, ale jeho léčba zatím nefunguje.  Jablůnka prohrála o víkendu doma derby s Kateřinicemi 1:4 a dnes dohrávku ve Vizovicích 0:2.

 

"Skončil jsem již před 14 dny. Nejsou hráči, není koho trénovat. Mám tolik aktivit, že mohu trávit čas smysluplněji. Trénoval jsem druhou ligu dorostu a v budoucnu budu hledat podobně zajímavé angažmá, které by mne trenérsky naplňovalo. Mám tři syny, takže mám nyní o zábavu i bez trénování postaráno," řekl ke konci v Jablůnce Aleš Vyškovský.

 

K týmu se po letech vrátil Jan Kovář, který měl podmínku, aby mu opět asistenta dělal Jan Kamas a oba tak navázali na úspěchy z let minulých. "To asi neklapne a tato podmínka se Honzovi nesplní. Dvakrát do stejné řeky nevstoupím," dodává Jan Kamas. 

 

Aleš Vyškovský se poté šel proběhnout za SD Semetín/Ratiboř B a úspěšně vedl v 1. B třídě Lidečko. V současné době je koučem VKK v krajském přeboru.