1.A třída - skupina A

16.08.2015

Výborný zápas v Podlesí zlomili domácí po přestávce

Výbornou fotbalovou podívanou nabídly oba celky divákům v zápase Podlesí - Brumov B. Domácí vedli 2:0, ale během posledních pěti minut prvního poločasu nabídli hostům vyrovnání. Po přestávce šlo Podlesí více za vítězstvím. Hosté dohrávali o deseti bez vyloučeného Ondřeje Polácha.

Podlesí - Brumov B 4:2 (2:2)

Branky: Pavel Bělocký 2, Jan Švec, Radim Blažek - Patrik Naňák, David Ritter.

Podlesí: Ostřanský - Stolář, Petřvalský, Pavel Blažek, Adámek - Rybenský, Radim Blažek, Zetek, Švec - Žniva, Bělocký. (Střídali: Holčák, Košut, Borák, Křižan).

"Viděli jsme dnes velice pohledné utkání. Kvalitní vyrovnaný fotbal přinesl v prvním poločase naše dvoubrankové vedení, které soupeř během pěti minut smazal po našem nedůrazu v pokutovém území. Ve druhém poločase se museli diváci bavit. naši kluci šli za vítězstvím a dvěma brankami to jasně potvrdili," řekl k zápasu trenér Podlesí Miroslav Dočkal.