1.A třída - skupina A

25.10.2015

Komentář Podlesí k utkání s Dolní Bečvou

Domácí byli celou první lepším celkem. Naopak hosté zůstali hodně za očekáváním a kromě dvou standardních situací se k ohrožení brány Ostřanského téměř vůbec nedostali.

Domácí byli celou první lepším celkem. Naopak hosté zůstali hodně za očekáváním a kromě dvou standardních situací se k ohrožení brány Ostřanského téměř vůbec nedostali. Domácí jdou do vedení v 8. minutě, přízemní přihrávku uklízí na zadní tyči do sítě Bělocký - 1:0. V 19. minutě má velkou šanci Radim Blažek, jeho střela jde ale vysoko nad. Další šanci neproměnil Žniva. Brankář hostí Stolárik byl v neustálé pohotovosti a několikrát hosty podržel.
Změna utkání přišla v 52. minutě, domácí chybují na půli hostí, Růčka unikl po křídle a jeho centr na zadní tyči uklízí do sítě Balán-1:1. Od tohoto momentu hosté ožili a hlavně díky Radku Růčkovi měli i řadu šancí. Naopak hra domácích šla dolů. Druhou branku domácí přidávají v 66.min, míč do běhu dostává Bělocký a ve skluzu jej posílá podél brankáře - 2:1. Na druhé straně nebezpečnou střelu Růčky likviduje Ostřanský. Domácí brankář se vyznamenal i v 75. minutě, kdy likviduje gólovku hostí. Další dva úniky Růčky domácí obrana zachraňovala na poslední chvíli. Domácí měli také své šance, ale Bělocký dvakrát hlavičkuje nepřesně. V nastaveném čase šel na roh i brankář Stolárik, domácí ale vítězství uhájili.