1.A třída - skupina A

08.08.2015

Kanárci smetli Podlesí a dovolili si luxus v podobě neproměněné penalty

V jednoznačnou záležitost se proměnil zápas Kelče s Podlesím. Domácí možná trošku překvapivě svého soupeře jasně přehráli, jednou brankou se prosadil debutující dorostenec v domácím dresu Karel Hradil. Za jasného stavu nedal Jaroslav Machač penaltu, trefil jen tyč hostující branky.

Podlesí představilo novou brankářskou jedničku, za Michuta přišel výměnou z Valašského Meziříčí Ivo Petrnek. Skóre otevřel hlavou Novák, následovali ho po půlhodině hry Petr Minář a Karel Hradil. Podlesí zaznamenalo čestnou branku až v poslední minutě prvního poločasu a vstřelil ji Blažek. Ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil a domácí měli navrch. Na 4:1 zvyšoval Kulich a pět minut před koncem uniklo Podlesí gólové rukavici po neproměněné penaltě.

"Jasně jsme Podlesí přehráli. Hosté měli za celý zápas dvě šance, z jedné dali branku u druhé trefili boční síť Kizovy branky," dodal k utkání hlavní pořadatel Tomáš Volf.

"Byl to vyrovnaný zápas. My jsme sice dostali čtyři branky, ale jednu si dal sám náš brankář a třikrát jsem propadli v obraně. Domácí nepodali tak oslnivý výkon, aby nás tak výrazně přehráli. Byli však silnější v osobních soubojích a efektivnější v koncovce," dodal pohled Podlesí jeho trenér Miroslav Dočkal.

Kelč - Podlesí 4:1 (3:1)

Branky: Novák, Petr Minář, Hradil, Kulich - Blažek.

Kelč: Kiza - Novák, Radim Pastrnek, Radim Minář, Hegar - Kulich, Jan Hlavica, Jaroslav Machač, Hradil - Martin Pastrnek, Petr Minář. (Střídali: Prášil, Lukáš Machač).

Podlesí: Ivo Petrnek - Stolář, Petřvalský, Košut, Adámek - Švec, Zetek, Rybenský, Blažek - Žniva, Bělocký. (Střídali: Holčák, Jasný, Gajdoš).