1.A třída - skupina A

01.08.2015

Kanárci předvedli v přáteláku neskutečný obrat

Týden před začátkem soutěže si Kanárci z Kelče pozvali soupeře kdysi hrajícího krajský přebor a v prvním poločase se nestačili divit. Domácí hráli velmi náročný pressing a napadali rozehrávku Kateřinic už na jejich pokutovém území. Jenže zkušení hosté, pod vedením trenéra Beňa, trestali každou chybu a zaváhání v obraně Kanárků.

Kateřinice uděřily hned z prvního brejku, kdy se trefil Starec. Za deset minut vsítil branku Peredarjuk a o dalších patnáct minut se trefil Drda. Domáci byli na míči o trochu lepším mužstvem, ale hosté trestali každou chybičku. Docela dobře se v dresu Kateřinic prezentoval Martin Olšák s Václavem Kotrlou, který chce ovšem pověsit kopačky na hřebík.

Domácí měli nástup do druhého poločasu jako z partesu. Hru neskutečně oživil střídající Tomáš Hlavica, který byl snad u čtyř branek. Jeho jmenovec Honza snižoval na 1:3. Martin Pastrnek zkušeně zavěsil o sedm minut později a Libor Novák vyrovnal hlavou z roku na 3:3. Co ale předváděl Tomáš Hlavica, to bylo něco. Dělal obráncům hostů neuvěřitelné problémy a prakticky utkání rozhodl dvěma brankami po sobě.

Kelč - Kateřinice 5:3 (0:3)

Branky: Jan Hlavica, Martin Pastrnek, Novák, Tomáš Hlavica 2 - Starec, Peredarjuk, Drda.