Staňte se generálním partnerem portálu Valašský fotbal Partnerstvím získáte exkluzivní plochu pro Vaši inzerci

Dozvědět se více
1.A třída - skupina A

16.12.2021

Brankáři Vidče pohledem Vladislava Basela

Partnerský klub našeho informačního portálu z Vidče velmi pěkně popsal činnost svých brankářů napříč všemi věkovými kategoriemi.

Snad jeden z nejdůležitějších postů v sestavě. Spolehlivý gólman, to je základ dobrého výsledku. Je to prostě jeden z klíčových hráčů, v zápase dělící úspěch od neúspěchu. Najít odvahu a postavit se do brány u nás na podzim dokázalo 13 borců. Od již ostřílených a zkušených brankářů až po úplné nováčky mezi mládeží. Velká pochvala a poděkování.

Muži a dvojice brankářů Roman Petružela a Tomáš Kocián. Většinu podzimních zápasů 9 spolehlivě odchytal snad nestárnoucí Roman Petružela. Zbylý počet 4 zápasy odchytal Tomáš Kocián. Ten se v utkání v Kelči objevil i v poli jako útočník a při svém pobytu na hřišti dokázal dokonce vstřelit i branku. 

U dorostu odchytali podzim 3 brankáři. Po brzkém zranění jedničky týmu Radka Machýčka, který odchytal jen poločas prvního utkání se následně do brány postavili Šimon Urban a Michal Mrkvica. Převážně první polovinu podzimu 4 zápasy odchytal Šimon Urban, zbylých 7 zápasů nastoupil v bráně Michal Mrkvica. 

Starší žáci a také 3 brankáři. Ze začátku rovněž do svého zranění odchytal 2 zápasy Kryštof Polášek. Toho poté nahradil Jan Mičkal 4 zápasy a v závěru na poslední 2 zápasy se v bráně objevil Tomáš Kozák.

Mladší žáci a jasná jednička týmu Adam Petružela. Z 10 zápasů jej jen na druhý poločas utkání ve Viganticích nahradil David Vaculín. 
Mladší přípravka a zde také jasná brankářská jednička Pepík Mikulenka. Ten odchytal většinu turnajů a pouze na tom posledním na Horní Bečvě z důvodu nemoci pustil do brány Štěpána Randuse a Péťu Ryboně.

 

Vladislav Basel